לק אחד בשבוע - PUPA Lasting Color 619

December 22, 2012

ציפורניים קצרות וכהות היו מאז ומעולם חביבות עליי. מזג אוויר חורפי וקר הוא הזדמנות נהדרת לשלוף את צבעי החורף הכהים ממגירת הלקים, ולהכין את עצמי לשבוע חדש.

את הלק של פופה, PUPA Lasting Color 619, רכשתי במבצע בעלות של 13 ש"ח (במקום כ-40 ש"ח מחירו הרגיל). הצבע הדואו-כרומטי שנגלה אליי מהבקבוק היה מהפנט. אדום-יין שימרי עם תת-גוון ירקרק. גרם לי לחשוב על קישוטי חג מולד על רקע של שלג לבן ואווירה חגיגית.

PUPA Lasting Color 619
PUPA Lasting Color 619 Swatch
בפועל, כפי שניתן לראות מהתמונות, הגוון די שונה מהגוון בבקבוק. הייתי מופתעת, שכן לא נתקלתי בעבר בכזה שוני בין הגוון בפועל לגוון בבקבוק. סגול עמוק ומשכר מתקבל על הציפורן, ללא זכר לגוון האדום בבקבוק. מאוכזבת? ממש לא. למרות שציפיתי לציפורניים אדמדמות ומרגשות, קיבלתי ציפורניים סגולות עמוקות ומפתות.

PUPA Lasting Color 619 Swatch
הבקבוק, ביחס לבקבוקי לק אחרים - קטן, (5 מ"ל), לעומת ESSIE למשל (15 מ"ל). המברשת דקה וארוכה, ונוחה מאוד למריחה. אינה מלכלכת ומדויקת בצורתה לכיסוי כל שטח הציפורן. הפורמולה סמיכה ומספקת צבע אחיד כבר במריחת השכבה הראשונה, אולם במריחת שתי שכבות מתקבל גוון עמוק ומרשים יותר. הגימור מבריק ונאה, אולם אני החלטתי להוסיף את המייבש/Top Coat של (Ciate (Speed Coat, שהביא את רמת הגימור ללא פחות ממושלמת. את העמידות אצטרך עוד לבחון, היות שכרגע אני בעיקר מעיינת במאמרים או מקנחת את האף, ולא עוסקת בפעילויות היומיומיות הנורמטיביות שלי.
PUPA Lasting Color 619 Swatch
נכון לכתיבת שורות אלה, הסגול העמוק והיפה הזה נכנס להיכל התהילה של הלקים האהובים. ומה הלק/ים האהובים שלכן לחורף?

You Might Also Like

13 Comments

 1. אני את ציפרוני בהירות(פחות) זוהרות או כהות אוהבת ארוכות, רק שהחורף לא תמיד משתף פעולה ואני נאלצת לקצרן.

  ברשותי שלושה לקים של פופה,606, בורדו גליטרי, 402, סגול גליטרי ו 603 אדום, שניים נקנו במחיר 20 (לא שאני מכירה מישהי שתשלם עבורם 40 ש"ח ל 5 מ"ל) אהבתי את הבקבוק, את המברשת וגם את הגוון שאכן פחות מרשים מאשר ההתרשמות במראה הבקבוק , העמידות נחמדה לא יותר. עדיין הייתי קונה אותם בשל הצבעים המיוחדים, במחיר 13 עוד יותר...

  ReplyDelete
  Replies
  1. השנה זו הפעם הראשונה שאני 'מצליחה' לגדל ציפוניים - הן גדלות אצלי תמיד, אך יש בי דחף בלתי מוסבר לקצר אותן. בכל מקרה לק בהיר אני מעדיפה על ארוכות וכהה על קצרות, יש במראה משהו יותר פאנקי שאני מתחברת אליו.

   606 ו619 מאוד דומים ותהיתי איזה מהם אני מעדיפה. במקרה הזה חשקה נפשי במשהו עמוק יותר... המחיר היה מקרי - סופר פארם עזריאלי זול בהרבה מסופר פארמים אחרים!!!

   Delete
 2. אני מאוד אוהבת את הגוון וגם את ציפורנייך הקצרות !

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה על המחמאות! אני מאמינה גדולה במשאווה - לק כהה + ציפורניים קצרות = לוק הורס. ממליצה לאמץ!

   Delete
 3. הוא מהמם! מזכיר לי מאוד את "Every Month Is Oktoberfest" של OPI. אני איתך, מעדיפה ציפורניים קצרות בגוון כהה כלשהו בחורף.

  ReplyDelete
  Replies
  1. הוא אכן מזכיר אותו מאוד, ועדיין, של OPI סגול עוד יותר, ראיתי אותו עליך והתאהבתי. אין כמו הלקים האלה... לא משנה מה, אני תמיד חוזרת אליהם.

   Delete
 4. גוון מהמם לחלוטין. את המברשות של פופה, לעומת זאת, אני מאד לא מחבבת.

  ReplyDelete
  Replies
  1. בעבר הדעות שלי היו חלוקות, אבל משהו באורך היה לי מאוד נוח הפעם. והצבע, אוי אוי אוי, מאוהבת!

   Delete
 5. אני בחורף אוהבת ירוק כהה ואפור כהה :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. אני איתך, למרות שאין מתחרים בעיני לחומים-סגולים...

   Delete
 6. הלק נראה מהמם!
  החורף הזה אני אוהבת את כל צבעי אבני החן היקרות ואת צבע האמרלד במיוחד.

  ReplyDelete
  Replies
  1. מאוהבת באמרלד. במיוחד בזו שעל האצבע שלי :)

   Delete
 7. לק מתקלף במהירות, מהר יותר אפילו מלק רגיל...

  ReplyDelete