לק אחד בשבוע - ESSIE where's my chauffeur

January 13, 2013

אומנם ממבט ראשון לא הייתי בטוחה שהוא בשבילי, אבל מהרגע שפתחתי את הבקבוק ידעתי שמצאתי אהבה חדשה. היפיוף הזה יצא בקולקציית החורף האחרונה של המותג, יחד עם עוד חמישה חברים מפתים. שלושה מתוך השישה חמדתי לעצמי, וביניהם הצבע המצוין הזה, ספק תכלת ספק טורקיז (ולגמרי בת הים הקטנה), שהולך נהדר עם העור החיוור בחורף וטבעת האמרלד האהובה שלי. מצוות לסוודר סרוג בצבע קרם ושמש בהירה שמגיחה בין העננים, ידעתי שאיתו אני רוצה להתחיל את השבוע.
 ESSIE where's my chauffeur
מה לא נאמר על המברשות של אסי? אני חושבת שהקבוצות מתחלקות לשתיים. מצד אחד ישנן חסידות המברשות הדקות והגרסא הישנה של הלק (או זו שנמכרת בחלק מהמכונים). מצד שני יש אותי, שהמברשת הרחבה היא מקור שמחה עצום בשבילה. באופן אישי, לי הרבה יותר נוח לעבוד עם מברשות רחבות, למרות שיש דקות שאני מאוד אוהבת. אני מניחה שזה ענין אישי, למרות שלכל דבר ניתן להתרגל. במקרה הזה, המברשת הרחבה מאפשרת בשתי מריחות לכסות את כל שטח הציפורן בשכבה אחידה ויפה, ובמינימום לכלוך. הבקבוק מעוצב ונאה כרגיל, ומכיל 15 מ"ל.
 ESSIE where's my chauffeur
הפורמולה של הלק הספציפי הזה קרמית ועמוקה, ללא שימר או נצנצים. הצבע שמתקבל במריחה ראשונה עדין ומעט שקפקף, ועל מנת להגיע לאטימות מלאה נדרשו לי שלוש שכבות. יש לציין שהצבע כבר היה מרשים ונראה מצוין גם בשתי שכבות, אולם השורשים הפולניים הלא קיימים שלי דחפו אותי להתמרח בעוד אחת 'רק ליתר בטחון'. הייבוש היה זריז ביותר, והגימור מבריק ומרשים. לא נדרש מייבש או טופ קואט - והתוצאה נקייה ובוהקת.
 sESSIE where's my chauffeur swatch
ועכשיו לשאלה המעניינת, מה האסי האהוב שלכן? וכמה יש לכן באוסף?You Might Also Like

8 Comments

 1. גוון קייצי יפיפיה. המניקור שח=לך מהמם. כמה אסי יש לי, מעדיפה לא לספור, שמה מצפוני ייסר אותי מלאסוף עוד :) (למען הסר ספק - מעדיפה את המברשדת הרחבה והנהדרת)

  ReplyDelete
  Replies
  1. מעניין שלנו הוא מתחבר לקיץ, בעוד שאצל אססי יצא דווקא בקולקציה חורפית. בכל מקרה, אני אוהבת אותו מאוד. וזה ידוע כבר ש -great minds think alike...

   Delete
 2. הוא מהמם!!! ואני גם מחובבי המברשת הרחבה באסי אפילו שיש לי מספר לקים מהגרסה האמריקאית שהם גם מעולים.
  מבחינת מסמר לקים, מטעמי הדחקה אני מעדיפה לא לספור. מספיק נראה לומר שלאחרונה סידרתי אותם לפי גוונים שונים :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. אני הכי לא בחורה של ציפורניים כ"כ צבעוניות ובהירות, והנה צבע שגרם לי לזנוח את הכהים...
   גם אני מסדרת אותם לפי צבעים :) ואסים... יש לי קצת יותר מעשרה אני חושבת

   Delete
 3. Turquoise&Caicos, which is pretty similar to the tone you wrote 'bout:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. like! i think this one is more blueish though :)

   Delete
 4. או שלום לך, אתה מושלם.

  ReplyDelete
  Replies
  1. לחלוטין. ומושלם לחורף, לקיץ, לסתיו, לעכשיו... מהמם.

   Delete