Guilty Pleasures

October 25, 2013

הידד, סוף סוף נגמר לו שבוע נוסף ואני יכולה לשבת קצת רגל על רגל ולנוח מכל הבלאגן. התגעגעתן? כן? נהדר. השפנפנה היתה שקועה עד צווארה בלימודים עמוסים ומבחנים מאתגרים, כך שהאהבה והחיבוק מכן הקוראות היתה חסרה לי מאי פעם. למי שלא עקבה וגם למי שכן, התחלתי קורס אינטנסיבי במיוחד בדרך לתפקיד מאוד מאתגר. מי שראתה את התמונה בעמוד הפייסבוק של הבלוג כבר חיברה אחד ועוד אחד, ומי שלא שתציץ ותחבר. אני לא יודעת למה קשה לי כל כך לכתוב את המילים הללו, או אולי אני פשוט רוצה לסיים את קורס ההכשרה ולצאת לדרך החדשה כשכל המבחנים מאחוריי.  אז אוכל לעמוד מאחורי התפקיד ולומר בפה מלא, הנה אני וזה חלק ממני. הרבה דברים שתכננתי התעכבו ונדחו ועל כן יבוא פיצוי (הגרלה כיפיתת ממש בקרוב!) ואני רק רוצה להודות לכל מי שתמך והגיב וחיבק מרחוק, כי לכל הדברים הללו יש המון משמעות וחיזוק נפשי ברגעים קצת פחות זוהרים. ובואו נהיה כנות, בדרך כלל אחרי תקופה אינטנסיבית שלפנינו עוד תקופה דומה, אנחנו צריכות פינוק קטן לנפש ואיזו תוספת נחמדה למדף האיפור או המגירה. 
מוצרים מאתר Guilty

בשקט בשקט בין אלפי כתובות ה-URL, קם לו אתר ישראלי מבוסס שבראשו מקצוענים מתחום היופי בארץ. המטרה: להנגיש מוצרים של חברות שלא ניתן להשיג בארץ לקהל הצרכניות הישראלי. הדגשים: שירות, איכות ויחס אישי ללקוח, בבסיס אם שממוקם בישראל. האתר - בעברית. שירות הלקוחות - בעברית. שליח פדקס עד הבית - גם הוא דובר עברית. עבור רבות זהו יתרון ממשי, בין אם אין להן הרבה רקע ברכישות אינטרנטיות, ובין אם מחסום השפה מקשה עליהן בביצוע הזמנות. מגוון המוצרים רחב והאתר מאגד בתוכו חתך רחב של חברות שחלקן באמת קשה להזמין לישראל, בהזמנות מעל 300 ש"ח השליח של פדקס חינם ובאתר ישנו שירות משלוחים מהיום למחר.

מברשת שיער להתרת קשרים
אז היתרונות ברורים, אבל ישנו גם חסרון של אתר חדש שמחסניו ממוקמים בישראל, שעובד עם סטוקים (יחסית) קטנים יותר משל אתרים מבוססים בחו"ל - המחירים. בהרבה מהמקרים המוצרים מתומחרים בצורה סבירה, כשסל המוצרים רחב ומכיל מוצרים שקשה להשיג בארץ. ישנם גם מוצרים שנמכרים במחיר נמוך יותר ממחיר הצרכן הרשמי (כמו למשל הלקים של סש שנמכרים באתר ב-45 ש"ח, או קרמים של ג'יג'י שנמכרים במחיר אטרקטיבי). אך ישנם לא מעט מוצרים שמחירם באתר כמעט כפול מאשר באתרים אחרים השולחים לארץ בחינם. מהאתר נמסר לי שנושא המחירים חדש גם להם ונמצא בבחינה מתמדת, אך אני כמי שנושמת את העולם הוירטואלי, לא יכולה להתעלם מהפרמטר הזה. יש לזכור כי ישנן עלויות בייבוא מוצרים ארצה, מה שגורם לפער במחיר המוצרים, ואני בוודאי לא צריכה לספר לכן על המע"מ, עלויות השילוח והאישורים הרלוונטיים הנדרשים. 
קרם גוף שימרי משזף של RCK - מחיר באתר 224 ש"ח
לא פעם עולה השאלה של עלות מול תועלת, בהתנהלות מול גורמים בחו"ל. גם אני בעברי חוויתי סיטואציה מעצבנת בה חוייבתי פעמיים על מוצרים, כשבפועל היה מדובר בטעות חומרה באתר. חבילות אבודות, פיצויים מעוכבים, צלליות שבורות וימי עבודה הפוכים, הופכים לרבות את תהליך ההזמנה האינטרנטי למעיק ולא נגיש. אני חושבת שבנקודה הזו צוות אתר 'GUILTY' מציע אלטרנטיבה הולמת וייעודית, שתתאים לחלק מהאוכלוסיה שאולי לא מאומן בהזמנות מהאינטרנט, ורוצה לשמור על הדברים מהירים, נגישים, מקוריים ובעברית. אני יכולה לומר בפה מלא שאחרי שהכרתי את צוות האתר נראה כי הטיפול אותו יקבלו הלקוחות יהיה ממעלה ראשונה, וכי איכות, טריות וחדשנות המוצרים והמותגים חשובה להם מאוד, כמו כן הצרכנית עצמה, שיכולה תמיד לפנות טלפונית לאתר, ולקבל מענה לשאלותיה. 
ספוגית להנחת מייק-אפ מיקלה ביוטי - מחיר באתר 41 ש"ח 
אני מוצאת שישנם מוצרים שלא הייתי מהססת להזמין, אך רובם כבר נגישים לי בצורה זו או אחרת כאן בארץ. ובכל זאת, העובדה כי הקנייה נעשית בפלטפורמה אינטרנטית נוחה ומבוקרת, וכי המשלוח מגיע במהירות עד הבית - קורצת לי. את הקניות הגדולות של מוצרי החברות שלא ניתן להשיג בארץ (בנפיט, למשל), אשאיר בכל זאת לאתר הרשמי, מטעמים כלכליים. קישורים למוצרים שבפוסט: ספוגית להנחת מייקאפקרם גוף משזףלק סש ויט.

גילוי נאות: המוצרים בפוסט זה התקבלו מהחברות.

You Might Also Like

0 Comments