Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush

Shantih Gidron
מברשות ניקוי לפנים תמיד סיקרנו אותי. הרבה פעמים הרגשתי שאני יכולה לנקות ולטהר את העור בצורה אפקטיבית יותר, ומאז תחילת העבודה כדיילת אוויר על אחת כמה וכמה. מי שטסה לאחרונה וודאי זוכרת את התחושה המיובשת והמלוכלכת אתה יורדים ממטוס. לא משנה איך נציג את זה – אחרי 12 שעות באוויר + כמה על הקרקע לפני, כל מה שאני רוצה זו מקלחת ריחנית, ומסיכת פנים מטהרת. בתור בעלת עור די רגיש אני צריכה למצוא דרכים לנקות את העור מבלי לגרות אותו, ולא פעם חשבתי לרכוש מברשת ניקוי לפנים. החברה הבולטת בתחום היא הקלריסוניק ושמן של המברשות שלה הולך לפניהן. סביר להניח שהיוטיוברית החביבה עליכן משתמשת בקביעות במוצר זה, שעד כה לא ממש היה קיים בארצנו. אז כן, היו אופציות זולות של מברשות ניקוי מסתובבות סטנדרטיות, אולם מברשת הניקוי החדשה של קליניק היא שחקנית שטרם ראינו כמוה בשוק.
Clinique Sonic System Purifying cleansing brush

למי שלא מכירה, קליניק הוא המותג הראשון שתכשיריו פותחו בידי רופאי עור, וחולל מהפכה בעולם הטיפוח כבר ב-1968 כשהשיק את שיטת שלושת השלבים לטיפוח העור, שכוללת ניקוי, הסרה ולחות. לאורך השנים המותג מתמחה במוצרים היפואלרגניים המותאמים לבעיות עור שונות, כששיטת שלושת השלבים הפכה לסמל מזהה ומוכר של המותג. חדשנות וטיפול עדכני ויעיל בעור הם עמודי טווח של קליניק, שהשיקו לאחרונה את Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush – מברשת הניקוי החדשנית שפותחה בשיתוף עם רופאי עור. המברשת מבוססת על תנודות קול המרטיטות את העור ועוזרת 'להעלות' את הלכלוך על פני השטח, להסרה וניקוי יעילים יותר.

Clinique Sonic System Purifying cleansing brush
עיצוב המברשת הלבן תואם את הקו הפשוט והנקי של קליניק, והראש האליפטי עוצב במיוחד כך שיאפשר ניקוי יעיל באזורים שונים בפנים, כגון האיזור שסביב האף, קו השיער והסנטר. קצה המברשת כולל סיבים קצרים וקשים יותר בצבע ירוק בהיר, המיועדים לאיזורים בעייתים יותר בעור הנוטים לייצר שומן רב יותר כגון איזור הטי. הם נעימים פחות מהסיבים הלבנים, אולם אינני מרגישה ששורטים או מגרים את העור. הסיבים הלבנים מהם מורכבת רוב המברשת הם ארוכים ורכים יותר, ועוצבו בכדי להתמקד באיזורים נרחבים ועדינים יותר בפנים. המברשת די קומפקטית ונוחה לנשיאה בתיק לנסיעות, ללא צורך במטען זמין שכן טעינה אחת של המברשת (24 שעות) תספק 180 דקות של פעילות. 
Clinique Sonic System Purifying cleansing brush
לחיצה על הכפור האפור מפעילה את המברשת ל-30 שניות, בהן אמורים להזיז אותה בתנועות מעגליות איטיות על כל איזורי הפנים. בזמן הפעולה עצמה לא מרגישים ניקוי עמוק או אגרסיבי, אולם לאחר שטיפת הפנים העור חלק ונעים יותר וקרם הפנים נספג בצורה טובה יותר. לעיתים בתחילת השימוש במברשות ניקוי לפנים רואים הרעה במצב העור, ומנסיוני חוויתי את זה בצורה עדינה ומינורית, בעיקר באיזור בו אני נוטה להתפרצויות פצעונים אחת לכמה זמן – הסנטר וסביב הפה. יש לציין שלמרות שהופיעו באיזור זה חברים קטנטנים חדשים, נראה שמרקם העור השתפר והם הלכו כשלעומת שבאו, בזריזות מפתיעה.
Clinique Sonic System Purifying cleansing brush
בחודשים האחרונים סבלתי מחספוס קל באיזורים שונים בעור שהפריע לי, וכבר לאחר השימוש הראשון במברשת הרגשתי שינוי, שהתעצם לאורך הזמן. המברשת עמידה במים פרט נהדר שמאפשר להכניס אותה למקלחת בסוף יום עמוס, להניח עליה תרחיץ פנים נוזלי ולנקות את הפנים ביעילות. בקליניק ממליצים להשתמש בסבון הפנים הנוזלי של סדרת שלושת השלבים, אולם אני ניסיתי את המברשת גם עם סבון פנים של חברה אחרת והתוצאות היו דומות. 
 Liquid facial soap mild Clinique
אי אפשר לדבר על המברשת הזו מבלי לדבר על המחיר – 699 ש"ח. בתור בחורה צעירה הסכום הזה גדול, שלא נאמר מאיים. אם היו שואלים אותי טרם היכרותי עם המברשת איזה סכום הייתי מעוניינת להוציא, הוא כנראה היה מסתכם ב-450 ש"ח. גם זה אומנם סכום לא קטן, אך סכום שהייתי מוכנה להשקיע במוצר שישמש אותי לאורך זמן ויחולל הבדל בעור. לאחר התנסות במברשת וצפייה בתוצאות לאורך זמן, אני בהחלט ממליצה עליה ומבינה שהעמידות והיעילות לאורך זמן מגולמות במחיר הגבוה, כמו כן האישורים הרבים והפרוצדורה של שיווק מוצר זה בישראל. אשאיר את החישובים הכספיים לכן, בידיעה כי מדובר במוצר שאמור לשמש אתכן לאורך שנים. את ראשי המברשת מומלץ להחליף כל שלושה חודשים, כשמחיר כל ראש חלופי עומד על 99 ש"ח. 
Clinique Sonic System Purifying cleansing brush & Liquid facial soap

גילוי נאות: מברשת הניקוי והסבון התקבלו מהחברה.

Showing 8 comments
 • Avatar
  Anonymous
  הגב

  נשמע טוב אבל יקררר. חבל, המחיר לא נגיש לכולם וגם המחיר של הראש החלופי מוגזם.

  • Avatar
   moostash
   הגב

   המחיר הוא פקטור אישי, אני מסכימה אתך שהוא גבוה, אבל לאורך זמן המחיר משתלם.

 • Avatar
  peachplz
  הגב

  יצא לך לנסות את ה"קלרסוניק"? האם המוצר הזה של קליניק משתווה?

  • Avatar
   moostash
   הגב

   לא יצא לי לנסות. הם עובדים בצורה שונה ליצירת פעולה דומה, המחיר בארה"ב גם כן כמעט זהה, שווה לבדוק פשוט מה את מעדיפה.

  • Avatar
   Anonymous
   הגב

   המחיר בארה"ב הוא פחות מחצי. 89 דולר ליתר דיוק.
   כבר הרבה זמן לא ראיתי תמחור כה חצוף?

  • Avatar
   moostash
   הגב

   המחיר בהחלט גבוה וגם ציינתי אותו. לצערי בירוקרטית להביא מוצר כזה לארץ עולה הון. אנחנו משלמות את המחיר (או שלא, תלוי בצרכניות בסופו של יום…)

 • Avatar
  dikla
  הגב

  נראה מעולה
  1. איפה ניתן לרכוש?
  2. כל כמה זמן מתקלקל ראש?
  3. יודעת אם בדיוטי פרי או בכלל בחו"ל המחיר זול יותר?

  • Avatar
   moostash
   הגב

   היי דיקלה, ניתן לרכוש בלעדית בסופר פארם. ראש מומלץ להחליף כל 3 חודשים. בדיוטי פרי אני לא יודעת, אבל בארה"ב המחיר זול בהרבה ועומד על כ-90 דולר לפני מיסים. בהצלחה! 🙂

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search