סקירה | MAC GUO PEI COLLECTION

Shantih Gidron
כשמעצבת על סינית חוברת למותג איפור אהוב, התוצאה לא יכולה להיות פחות ממשגעת. ואכן, הקולקציה המוגבלת של מעצבת האופנה הסינית GUO PEI למאק, מצליחה לשלב בחוכמה בין איפור איכותי ואריזות עוצרות נשימה. ואני כידוע, נופלת שדודה אל מול אריזות יפות ומסוגלת לרכוש את אותו השפתון שכבר יש לי (כן, זה קרה, אני מודה), אם זה יצא במהדורה מוגבלת ולו רק בשביל האריזה המיוחדת. 

אם טרם הכרתן את המעצבת בעלת השם הלא פחות מעוצב – זה בסדר, אתן לא לבד. GUO PEI היא אומנם מעצבת מוכרת ומוערכת בסין שמלבישה את מיטב הסלבריטאים, אבל לתודעה המערבית היא נכנסה רק לא מזמן, עת שמלתה האקסטרווגנזית התהלכה לה על השטיח האדום בטקס ה-MET GALA, כשריהאנה יקירת המערכת בתוכה (תוכלו להתרשם מהשמלה כאן). נשים בצד את השמלה הספציפית הזו שאולי קלעה פחות לטעמי האישי, ל-GUO PEI יש את היכולת לייצר פעם אחר פעם חלומות מעוצבים ומורכבים ולהפיח בהם חיים, כמו שניתן להתרשם בעמוד האינסטגרם הצבעוני שלה.

שיתוף הפעולה עם מאק לא שונה ונראה שבעיצוב האריזות הושקעה מלאכת מחשבת מדויקת ויצירתית. פרחים מאוירים, חיפושיות משה רבנו קטנטנות והרבה זהב הופכים את אריזות הקולקציה לפריט אספנים מיוחד. השפתון Ethereal Orchid* מתואר על ידי החברה כשפתון קורל מלוכלך ועדין, וככזה הוא מתאים במיוחד לשימוש יומיומי. המרקם שלו הוא Lustre, כלומר לחותי ונעים על השפתיים, אולם לא בעל גוון אטום ודומיננטי לחלוטין. מצד שני, הוא נח מאוד למריחה וניתן להגיע עמו הן למראה עדין ומרומז והן לגוון רווי ויפה. אל תצפו לעמידות מרקיעת שחקים, אך מנגד זה שפתון שקל מאוד לזרוק בתיק ולחדש במהלך היום מבלי לפחד מאי דיוקים. את חלק מפריטי הקולקציה ניתן עדיין לרכוש בחנויות מאק או באתר. טווח מחירים 114-405 ש"ח.

Showing 6 comments
 • Avatar
  קאליסי
  הגב

  יפה ומעוררת השראה.

 • Avatar
  Lidia
  הגב

  וואו, עיצוב קסום יש לאריזות הקולקציה הזאת. הגוון של השפתון מקסים על השפתיים המושלמות שלך. שבת נהדרת וסוף שבוע נעים ♥

  • Avatar
   moostash
   הגב

   לחלוטין! מאק ממש הצליחו עם זה. תודה רבה על המחמאות לידיה 🙂

 • Avatar
  Bat-Chen G
  הגב

  איזה עיצוב יפה לקולקציה מקסימה! הגוון מאוד יפה לטעמי, ומחמיא לך מאוד!

  • Avatar
   moostash
   הגב

   לחלוטין. אני אתך! תודה אהובה.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search