תחילה – וידוי. אני נמנית עם הזן הנדיר והמשונה שאינו משתמש במייק-אפ. עוף מוזר בקרב הבלוגריות בפרט ובקרב נשים בכלל. אני מאמינה גדולה בקונסילרים להסתרת פגמים נקודתיים, וגם את מתקפת ה-BB קרם אני די מחבבת, אבל כיסוי שהוא בינוני ומעלה – אני פשוט לא אוהבת.

בחורף הקריר והיבשושי אני יכולה להרשות לעצמי את הדבר, עם פנים נטולות הברקות קיצוניות או בעיות גוון. אבל כשמזג האוויר מתחמם, אני רק מחפשת את המוצר שיעזור לי לשמור על נראות הגיונית, בערבים המהבילים של תל אביב. נוסיף לכך אודישנים שמתקיימים מעת לעת שמחייבים גם הם מניעת הברקות ואיחוד העור בזריזות, וניתן להבין איך כשקיבלתי את המייק-אפ פודרה של MAC – לא יכולתי שלא לתהות האם מצאתי לי חבר חדש.

קבלו אותו בתרועת חצוצרות – Studio Fix Powder Foundation
MAC – Studio fix powder plus foundation

זה מסוג המוצרים שהכי קל להכניס לתיק, ולחדש איתו את המראה מפעם לפעם. הפורמולה מכילה סיליקה שתפקידה לספוח שומנים, ובנוסף טלק הגרוס לחלקיקים קטנטנים ליצירת מראה מאט וקטיפתי. האריזה קומפקטית ונוחה, וכוללת מראה וספוגית המצויה בתא נסתר. בשימוש ביתי אני מעדיפה מברשת סומק רחבה ליצירת מראה טבעי, אולם On the go – הספוגית תעשה את העבודה. אני השתמשתי בו לקיבוע הקונסילר ולאיזון הברקה סוררת שהופיע על מצחי ואפי במהלך יום ארוך.

MAC – Studio fix powder plus foundation

הגוון שקיבלתי NW13 הוא בהיר מאוד וחלבי, ומשתלב עם עורי בהרמוניה. בסווצ'ים ניתן לראות שהוא ממש נטמע בעור. הכיסוי עדין ומתאים לצרכיי, אולם ניתן לראות שהוא מכסה פגמים בקלות (בתמונות הוא מוסווצ' על היד). לדעתי הוא לא יתאים לבנות המחפשות כיסוי גבוה – שכן לכיסוי גבוה במוצר זה יש להשתמש בכמות חומר יחסית גדולה, ומראה 'מפודר' הוא מאוד לא מחמיא. על אף היובש בעורי בחורף, אני עדיין נמנית עם קבוצת העור המעורב, והתרשמתי שהפודרה הזו מתאימה לנו ואף תתאים לבעלות עור שמן יותר. במסגרת התחייבויותיה לספיחת שומן וליצירת מראה מאט – היא עושה את העבודה נאמנה.

MAC – Studio fix powder plus foundation NW13 swatch
MAC – Studio fix powder plus foundation NW13 swatch

זהו מסוג המוצרים שבקלות יכולים להיכנס לרוטינה הקבועה של המוצרים האהובים, עם פרקטיות, קומפקטיות וביצועים מצויינים. כאלה שגם נשים כמוני, שכיסוי של מייק-אפ אינו חביב עליהן – יוכלו להתחבר אליו. 180 ש"ח והוא שלכן, ולפי הכמות שנדרשה לי, גם להרבה מאוד זמן. ואתן, מכירות את מוצרי MAC? משתמשות בסדרת Studio Fix?

MAC – Studio fix powder plus foundation NW13

גילוי נאות: המוצר התקבל לסקירה.

Showing 6 comments
 • Avatar
  הגב

  גם אני לא עושה שימוש במייק אפ, לא מסוגלת לסבול את המראה "המאופר מדי" שהוא מעניק, ולא משנה עד כמה הוא קליל…
  תמיד נראה לי שמייק אפ רק מדגיש את הפגמים ולא מסתיר אותם…

  • Avatar
   moostash
   הגב

   עם עור כמו שלך קטנטונת באמת שלא צריך 3>

 • Avatar
  אלטר אגו
  הגב

  אני חושבת שאיפור צריך לשרת אותנו ולא להיפך, ככה שכל אחת צריכה להשתמש במוצרים שמתאימים לה ולא להרגיש חובה להשתמש בכוח בדברים שלא אוהבים.
  יש לי ניסיון עם הסטודיו פיקס פלואיד שהיה לי דיי כבד, אז הופתעתי לגלות שהמקבילה המוצקה שלו דווקא קלילה יחסית

  • Avatar
   moostash
   הגב

   אוהבת ומאמינה בגישה שלך גם כן. הקלילות עושה לי את זה, ללא ספק 🙂

 • Avatar
  Peacha
  הגב

  הלוואי והייתי יכולה להסתפק בקונסילר… מעטים הימים בחודש שזה באמת מתאים…. מקנאה!

  • Avatar
   moostash
   הגב

   שטויות, לכל אחת החוזקות שלה 🙂

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search