fbpx

SOTHYS JEUNESSE PROTOCOL • פתרון מעשי לבחורה העירונית

Shantih Gidron
נראה לי שכצעד ראשוני בחזרה לשגרה, אני אתחיל בהתנצלות קטנה על שנעדרתי מהבלוג במהלך החגים. מצד אחד זה מתבקש ומובן, ומנגד אני חייבת לציין שהעצלנות הכללית שאפפה אותי הצליחה להפתיע אפילו אותי. לא היה לי חשק לעשות כלום ושום דבר, וכל מטלה ולו הקטנטנה ביותר נראתה כמו הר בלתי נגמר של עבודה מאומצת. אני מניחה שזה גם מובן, אני מתחזקת עבודה במשרה מלאה כדיילת אוויר, כותבת בשלוש פלטפורמות מעבר לבלוג, מנהלת עמוד אינסטגרם שדורש המון השקעה ומייצרת תוכן גם עבור חברות חיצוניות. אה, ואני גם אשה, נשואה, צעירה שרוצה רגע לנשום, רוצה רגע לחיות. אז ייתכן וכל ההקדמה הזו מיותרת, אבל היא גם סוג של התנצלות שלי מעצמי, סליחה שדרשתי, לחצתי, העמסתי. אפשר גם להרפות, מותר גם לנוח, אנחנו בסך הכל בני אדם.
לא רק הגוף מרגיש את העומס. העור שלי שילם מחיר בתקופה האחרונה, עם התפרצות מעצבנת למדי של פצעונים באזור התחתון של הפנים (האזור ההורמונלי). אם חשבתי שבגיל 29 אני יכולה לחמוק באלגנטיות מכל הקשקוש הזה של גיל ההתבגרות נראה שטעיתי, כי לפעמים לא משנה כמה נקפיד על נקיון וטיפוח העור – הלחצים, החגים, העומס – כל אלה עושים את שלהם ומותירים בעור סימנים בהם צריך לטפל.
גם לחיים בעיר הגדולה יש השפעה רצינית על העור. אני בחורה עירונית, זה ידוע, עם עשור בתל אביב אהובתי ושנים של בילויים עד השעות הקטנות של הלילה, וגם לחיים בעיר יש השפעה מכרעת על העור. לאחרונה נחשפתי אל מוצרי מותג הטיפוח הצרפתי SOTHYS, מסדרת Jeunesse Protocol, המיועדים לטיפול ביתי בהתאמה אישית, בהתאם לגיל המטופלת ולצרכי העור האישיים. ההכרות שלי עם המותג יחסית מצומצמת, ואני מודה על ההזדמנות להכיר מקרוב מוצרים מעניינים ששווים התייחסות, בזכות הבלוג ובזכותכן כמובן, הקוראות.

 

אז מה בעצם עומד מאחורי האג'נדה של סוטיס, ואיזה פתרון מעשי הם מציעים? או, ובכן כאן מגיע החלק המעניין. מסתבר שכ-80% מתופעות ההזדקנות של העור נגרמות על ידי נזקי הסביבה, בעוד שרק כ-20% נובעות מסיבות ביולוגיות. הנה מידע שהיה חדש לי: לרדיקלים חופשיים יש תפקיד חשוב בתהליכים כימיים המתרחשים בגופנו, ובתנאי שמערכת נוגדי החמצון הטבעית של הגוף מצליחה לפקח על פעילותם וריכוזם. אבל הסביבה של היום מאתגרת, ומערכת הבקרה הטבעית של העור לא עומדת בקצב. מעבדות המחקר של סוטיס פיתחו תרכובת המשלבת זעפרן, סופורה ופפטידים, שיחד פועלים נגד סטרס חמצוני וכן נגד סימני הזדקנות כרונו-ביולוגיים.
הכירו את השילוב המנצח של סוטיס: סרום וקרם ייעודיים, המותאמים באופן אישי לגיל ולצרכי העור שלנו. שישה סרומים חדשים הושקו בסדרת Youth Serum by Sothys, והם מציעים טיפול אינטנסיבי וממוקד בסימני הגיל השונים. אני התנסתי בסרום נעורים ז'נס Detox, שתפקידו לטהר את העור ולהגן עליו מפני רדיקלים חופשיים. ייעודו השבת זוהר וחיות לעור שנחשף לזיהום אוויר, עישון, חוסר שינה ועוד תסמינים של החיים העירוניים ב-2018. הסרום מכיל תמציות תה ירוק, דנדליון וצבר אדום, מרקמו קליל מאוד והוא נספג במהירות בעור. בשימוש קבוע ניתן להבחין באחידות רבה יותר בעור, כמו גם טיהור ותמיכה במראה אפרפר. בסדרה תמצאו עוד חמישה סרומים, כאשר כל אחד פונה לבעיית עור שונה. 30 מ"ל | 636 ש"ח.
 

 

 

 

הקרם הנכון לא פחות חשוב מהסרום. חמש פורמולות המותאמות כל אחת לשכבת גיל שונה ופונה לבעיות עור שונות הושקו כחלק מסדרת The youth cream by Sothys. ייעודו של קרם הנעורים ז'נס ויטאליטי (Creme Juenesse Vitalite) הוא תיקון והפחתת סימני עייפות, קמטוטים, אובדן זוהר ועור 'עייף', וככזה הוא מיועד לנשים בגילאי 25-35. הוא מכיל את אותה תרכובת זעפרן, סופורה ופפטידים וכן חומצה פיטית מאורז המסייעת לחידוש עדין של העור. מרקם הקרם מדויק וכן ריחו עדין ולא מתלהם, הוא נספג היטב בעור מצד אחד, ומנגד מותיר אותו גמיש ומלא חיות, מוזן, רך ולחותי. 50 מ"ל, 477 ש"ח.
את מוצרי סוטיס ניתן להשיג את קוסמטיקאיות סוטיס, וכן אצל יפה בירנפלד, נציגה בלעדית בישראל שנמצאת בדיזנגוף סנטר. לפרטים נוספים: info@sothys.co.il

 

Comments

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search

JOY BY DIORShoppingIL ביוזמת Google‎