fbpx

ביוטיבוקס אוגוסט | BeautyBox August

Shantih Gidron
ואז הגיע אוגוסט. כלומר עוד לא ממש, זה קורה מחר. ובדרך אליו היה אחד החודשים העמוסים והמטורפים שהיו לי. נתחיל מזה שיולי-אוגוסט הם חודשי העבודה המהותיים שלי, בדומה לחגים. אנשים אורזים מזוודה מלאה במוצרים מוקטנים, לוקחים חופשים ועולים על מטוס, בדרך עוברים תחת ידי או ידיהם של הקולגות שלי ונוחתים במקום אחר. אנחנו לרוב יוצאים לעבודה לפנות בוקר ונוחתים כבר אחר הצהריים (טיסה שבשפה המקצועית נקראת 'קוויקי'), אבל יש גם פינוק שמגיע בדמות שהיות ביעדים אקזוטיים, מה שמגמד את הטיסות הקצרות והמתישות והופך את העבודה לקצת יותר מספקת ונעימה (ואולי הרבה…).    
בסוף השבוע שעבר, בדרך הביתה מהטיסה האחרונה החודש קיבלתי טלפון משליח עם חבילה עבורי. לא ציפיתי לשום דבר מיוחד, וכשהוא הגיע הופתעתי לקבל את קופסאת הביוטיבוקס* החדשה של חודש אוגוסט. עכשיו הרבה מים עברו בנהר מאז ימי גלוסיבוקס הטובים יותר או פחות, כך שאת הקופסא פתחתי במעט סקפטיות אופיינית. את דעתי על העבר, ההווה והעתיד, כמו גם על המוצרים שבקופסא ריכזתי עבורכן בפוסט המדובר.

אז מה היה לנו עד היום? ביוטיבוקס של היום היא התגלגלות של גלוסיבוקס מהעבר. יובל סיגלר, האיש שעומד מאחורי קבוצת המגזינים 'טיים אאוט', 'את' ועוד רבים וטובים עשה מהלך ורכש את המיזם הגוסס במטרה להחזיר אותו לחיים. הפוטנציאל בסופו של דבר גדול, כי הרעיון עצמו קוסם לרובנו – קופסא חודשית בעלות קבועה המכילה מוצרי איפור וטיפוח, בשווי כולל שעולה על מחיר הקופסא עצמה. אי אפשר לדבר על ההווה והעתיד מבלי לדבר על העבר.
אז מה היתה הבעיה? ראשית תמהיל המוצרים. בתחילה נראה שהושקעו מאמצים על ידי צוות הקודקודים של המיזם והיה ניתן למצוא בקופסא מוצרים חדשים, מעניינים ובעיקר שווים. עם הזמן התמהיל הדלדל לכדי אסופה מאכזבת ומשעממת של פריטים מיושנים שאין בהם שימוש. מילא זה, עניין מבאס לכעצמו, אבל ערך הקופסא כלל לא הגיע למחירה, ואמון הלקוחות נשבר. שנית, שירות הלקוחות סבל בכל מה ששירות לקוחות רע יכול לסבול ממנו – אטימות, התחמקות וחוסר טיפול סיסטמתי בתלונות. את יחסי עם גלוסיבוקס סיימתי די מוקדם, שהרגשתי שאין לי בכלל מה להציג לקוראות, כי אמונתי במיזם הלכה וקטנה מרגע לרגע. ואז הגיע סיגלר.
ולמה בדיוק אני מתכוונת? עכשיו לקופסא יש אבא אחראי, כזה שיש לו מערך עובדים נאמן וצוות גדול. אני מאמינה שניתן יהיה לשפר את תמהיל המוצרים כמו גם את שירות הלקוחות, ולהשיב את אמון לקוחות העבר הפגועות. בין אם זה משהו שחשבתן עליו או לא, צפייה בתמהיל החודשי עוזרת בגיבוש הדיעה, האם המנוי החודשי שעומד על 99 ש"ח שווה את ההשקעה? החודש התקבלו שני מוצרים בגודל מלא, שלושה מוצרי טראבל סייז ודוגמית בושם. בסך הכל בסדר, בהתחשב בצבעים ובמוצרים עצמם, פרט לדוגמית שמוציאה ממני תגובה אחת בלבד – פיהוק. שנתחיל?
מי מיסלר, גרנייה / 125 מ"ל – מוצר טוב ששמחתי לקבל, הן בגלל גודלו המוגדר כטראבל סייז (למרות שבינינו מוצר ייעודי לנסיעות צריך להיות מוגבל עד 100 מ"ל), והן כי מדובר במוצר טוב שמשמש אותי תדיר ונכנס גם למומלצי 2014 שלי. מדובר על מי מיסלר להסרת איפור בדומה למי המיסלר המוכרים של ביודרמה. הללו מתמודדים היטב עם איפור עדין כמו גם עם איילינר עיקש. מחיר המוצר בגודל מלא – 400 מ"ל / 70 ש"ח לפני מבצעים (נמכר לרוב ב-30 ש"ח).
סרום לשיער, אלין ביאנקו / 15 מ"ל – סרום סיליקוני בניחוח פודרתי, לדברי היצרן מתקן ואוטם קצוות מפוצלים ומעניק לשיער מראה רך ובריא. המותג אולי מוכר לכן ממסכת השיער הורודה והבושם לשיער, ולמרות שמדובר במוצר נחמד לא הייתי רוכשת אותו בגודל מלא. אני פחות מתחברת למוצרי שיער סיליקונים שלטעמי מכבידים על השיער ומושכים אותו מטה. על פי הגלויה מחיר המוצר בגודל מלא עומד על 39 ש"ח, אך לפי האתר הרשמי מדובר על 115 מ"ל ו-160 ש"ח.
ויוה לה ג'וסי, ג'וסי קוטור / דוגמית – מיציתי את עניין הדוגמיות. מצד אחד הייתי מעדיפה לקבל בושם רולר איכותי שאוכל להשתמש בו מאשר להתנסות בעוד ניחוח שככל הנראה לא יקלע לטעמי. מצד שני, בשמים בעיני הם עניין קצת מורכב בקופסאות היופי, ולתחושתי אפשר לוותר עליהם לחלוטין.
לק, לאקה / טראבל סייז – הלקים של לאקה חמודים, הגודל כיפי לתיק והצבע קיצי ו'הולם' את המעמד. בין אם ישמש אותי ובין אם לא, לקים הם מוצר שאני תמיד אשמח לקבל, כי כמו שאמרתי לא פעם, אני מסוג הבנות שתמיד תמיד צריכות 'רק עוד לק' ולקים מוקטנים הם האהובים עלי ביותר. מחיר המוצר בגודל מלא עומד על 20 ש"ח ל-9 מ"ל.
מגבונים להסרת לק, לאקה / גודל מלא – מוצר שימושי וחמוד שנחמד לקבל ולזרוק בתיק, על כל צרה שלא תבוא. טרם יצא לי להתנסות במגבונים הללו, אך אני מקווה שבניגוד למגבונים מתחרים בעלי אותה אריזה, הללו לא יתייבשו ויגססו לי אחרי שימוש אחד. גודל מלא, 15 ש"ח.
נרתיק לאביזרי מניקור, לאקה / גודל מלא – נרתיק שקוף וחמוד לאחסון פצירות ואביזרי מניקור שונים. תוספת נחמדה, אך לא כזו שיכולה להחליף בעיני מוצר, כי וול, אחרי הכל, זה לא בדיוק מוצר. גודל מלא, 10 ש"ח.
צללית סטיק עמידה, סופטאצ' / גודל מלא – הנה הסיבה האמיתית מדוע אני אוהבת את קופסאות היופי – הקליעות. הפעם הצליחו לקלוע בול עם מוצר מדויק לעונה, צללית סטיק עמידה שבוודאי לא הייתי רוכשת בעצמי הן בגלל הדמיון לצלליות הסטיק של קיקו מהן אני נהנית ואליהן יש לי גישה, והן כי פשוט, לא נעים לומר זאת אבל סופטאצ' היו ועדיין נתפסים בעיני כמותג מיושן ולא ממש מלהיב. במקרה הזה אני מודה שהופתעתי לטובה, עם גוון חום-ברונזה כהה ושימושי שעומד יפה גם בהבטחת העמידות. מוצלח. גודל מלא, 99 ש"ח.
לסיכום, אני עוקבת אחרי הקופסאות ותמהילן כבר כמה חודשים, ובסך הכל נראה שמושקעת הרבה מחשבה הן במוצרים עצמם והן במותגים. מי שרוכשת קופסאות כאלה צריכה לקחת בחשבון שהדגש הוא לא על מוצרים בגודל מלא (למרות שבכל קופסא משולבים כאלה), אלא בעיקר על גדלי נסיעות, שמאפשרים התנסות של מספר שימושים לפחות, במטרה לגבש דיעה על המוצר. בקיצור, בעיקר למי שרוצה להתנסות ולגבש דיעה על מוצרים חדשים או כאלה שהיא לאו דווקא היתה קונה בגודל מלא. והמחיר? 99 ש"ח. מצד אחד זה לא זול, אבל גם לא מפוצץ במיוחד. מצד שני, אני מכירה לא מעט בנות שהיו מעדיפות לרכוש מוצר אחד שימושי במחיר הזה, ובינינו כיום עם מבצעי הפארמים ניתן לרכוש ב-99 ש"ח לא מעט. 
Showing 6 comments
 • Avatar
  peachplz
  הגב

  קראתי את הפוסט בשקיקה, גמאני מאסתי בדוגמיות במיוחד של בושם, אבל ללא ספק מסיר הלק החמודי הכי עשה לי את זה בקופסא החודש 3>

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   כן, דברים מתוקים באריזות קטנות. קל לקנות אותנו!

 • Avatar
  Anonymous
  הגב

  99 שח לחודש?? זה יקר מאוד.

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   הייתי שמחה אם זה היה עולה פחות, אבל בעניין הוצאות חודשיות כל אחת צריכה לעשות את שיקוליה האישיים האם זה משתלם לה או לא.

 • Avatar
  Anonymous
  הגב

  האמת שאפשר ב15 פאונד (שזה יוצא אפילו טיפה פחות מ99 ש"ח) להזמין את הקופסאות השוות מאוד של lookfantastic

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   נכון, ואני חושבת שבאופן כללי רצוי לגשת לנושא הקופסאות בצורה זהירה. תלוי מה את מחפשת, אוהבת ולמה את מצפה, בעיקר.

השאירו תגובה