fbpx

מועדפי אפריל

הידד, עוד חודש חלף לו ואיתו השלווה שמתלווה לסיום תקופת החגים העמוסה. בעוד שבועיים יהיו אלה שבעה חודשים מאז התחלתי את עבודתי כדיילת אוויר, שבעה חודשים אינטנסיביים ועמוסים, מרגשים ונעימים. סוף סוף אני לומדת לאזן בין החיים באוויר לחיים על הקרקע, לומדת לנצל את הזמן עד תום ולהינות מכל רגע בארץ ובחו"ל. החיים שלי כאן נוחים וטובים, יש לי אהוב, חברים טובים ושני חתולים, בית נעים ואמאבא אוהבים. ובכל זאת יש התרגשות תמידית מנסיעה מתקרבת, מניחוחות של חו"ל וארץ אחרת. מועדפי חודש אפריל מתרכזים בעיניים, ומהווים תמהיל מושלם של מה שמכאן ומה שמשם.
מועדפי אפריל – עפרון עיניים רימל, קונסילר בנפיט, צללית קרם מייבלין, מסיר איפור קרליין, איילינר סופטאצ'

איילינר 2GO של סופטאצ' מגיע בגודל מיוחד שמתאים לנשיאה בכל תיק, ולחידושו במהלך היום במידת הצורך. אהבתי את המכחול הדק שמאפשר הנחה מדוייקת, את הגוון השחור העמוק שמתקבל על העור ואת האריזה הקומפקטית שנוחה במיוחד לנסיעות. העמידות על העפעף עצמו היתה טובה (אינני סובלת מעפעף שומני), אך בסוף היום לא נותר זכר לפס המדוייק בפינת עיני שנוטה לדמוע. זו צרה שמוכרת לי מאיילינרים רבים וטובים ואינני מתרגשת מכך, שכן עבורי המבחן האמיתי הוא נוכחות הפס המדוייק לאורך העפעף ובתחום זה איילינר 2GO צלח. 29.90 ש"ח ברשתות הפארם.

איילינר 2GO סופטאצ'
על חיבתי העמוקה לצלליות קולור טאטו של מייבלין שמעתן לא פעם. הן נוחות להנחה וטשטוש מהיר, עמידות מאוד ומהוות בסיס נהדר לכל איפור. זמן רב חיפשתי צללית קרם בגוון ניודי-שמפניה שימרי, שמדגישה את העיניים בצורה עדינה ומהווה רקע מוצלח למסקרה שחורה. תפילותיי נענו באחד ממסעות הקניות המוצלחים שלי בחו"ל, שם נתקלתי בגוון שלא הגיע לארץ 70 Barely Bbranded. בניגוד לצללית הזהב מהסדרה (Bold Gold) שהפכה עם הזמן לעיסה מרגיזה למריחה, הצללית הבהירה שבתמונה היתה ועודנה נוחה, פרקטית ומאוד מחמיאה. 
מייבלין קולור טאטו 70 Barley Branded
מייבלין קולור טאטו 70 Barley Branded
עפרון בגוון ניוד של רימל הוא הברקה של ממש, ותופס את מקומו של העפרון הלבן המיושן. הנחתו בקו המים משווה מראה פקוח ומואר יותר לעיניים, הוא עמיד, נימוח ואינו נמרח. רכשתי אותו באסוס באחד ממבצעי רימל האטרקטיביים, לאחר קריאה אודותיו לא פעם בבלוג של טל פלג המופלאה. אם אתן נתקלות בוא בשיטוטי האינטרנט שלכן רכשו אחד ומיד, אני משוכנעת שתיהנו. 
עפרון ניוד רימל
כמה חודשים אחרי שהתחלתי לעבוד שמתי לב לתופעה מרגיזה – יובש באיזור העיניים, שהתבטא במיוחד לאחר הנחת קונסילר. אני משתמשת בקרם עיניים קליל ונמנעת מהעמסת חומרים מיותרים על העור הדקיק, כך שתהיתי אם הקונסילר בו השתמשתי הוא הגורם לבעיה. חיפשתי תחלופה שתהיה גם נעימה וגם יעילה, וקיבלתי אותה בדמות קונסילר fake up של חברת האיפור הנהדרת benefit. הצבע מגיע הליבו של מקלון לחות (כזה שמזכיר מאוד שפתוני לחות). מריחתו תחת העיניים מותירה את העור מלוחח ונעים, אולם הוא אינו מתאים לבעלות עפעף ואיזור עיניים שומני, שכן הוא נוטה להקריס בקפלים העדינים של העין. אני אוהבת לקבע אותו עם מעט פודרה שקופה, לעמידות ונוחות מקסימאלית. מחיר הקונסילר 18.50$ באתר הרשמי של בנפיט.
קונסילר fake up benefit
קונסילר fake up benefit
אחרי שמרחנו, טשטשנו, איפרנו והתייפיפנו, הגיע הלילה והזמן להסיר את האיפור. מסיר איפור לעיניים ולשפתיים של קרליין מועשר במגנזיום, אבץ וקמומיל ומתאים לעיניים רגישות. את המסיר הדו-פאזי הכחול והמוכר של קרליין אני אוהבת במיוחד, וזה הורוד עושה את אותה העבודה המצויינת. מערבבים את החומר בבקבוק ומרטיבים כדור צמר גפן, מניחים על העיניים למספר שניות ומסירים את האיפור בקלות. מסיר האיפור מסתדר נהדר גם עם מסקרות עקשניות ואיילינרים שחורים משחור, ומותיר את העיניים נקיות ורגועות. מחירו במבצעים עומד על כ-30 ש"ח, אז אני אוהבת להצטייד במספר בקבוקים.
מסיר איפור לעיניים ולשפתיים קרליין
לסיום סווטצ'ים של המוצרים שבפוסט – איילינר 2GO סופטאצ', קונסילר fake up benefit, עפרון ניוד רימל וצללית קולור טאטו מייבלין.
מלמעלה למטה – איילירנ 2GO סופטאצ', קונסילר fake up banefit, עפרון ניוד רימל וצללית קולור טאטו מייבלין.

גילוי נאות: איילינר סופטאצ' ומסיר איפור קרליין התקבלו מהחברות.

Showing 16 comments
 • Bat-Chen G
  הגב

  אני אוהבת פוסטים של מועדפים! במיוחד אצלך 😉
  את האייליינר הזה של סופט טאץ' אני כרגע לא מוכנה להחליף, בין היתר מהסיבה הפשוטה שהוא נוח לנשיאה בתיק, ובזמן האחרון אין לי הרבה זמן איפור בבוקר, אז אני רק מניחה בסיס ולוקחת את כל השאר למשרד.. 🙂 לא מאכזב!
  עיפרון עיניים ניוד הוא מאסט עבורי, בהחלט פותח את העין ומאיר אותה.
  לגבי מסיר האיפור של קרליין… לא ניסיתי את הפורמולה והאריזה החדשה, אבל בגילגול הקודם שלהם, דווקא המסיר הורוד, המיועד לעיניים רגישות, ממש שרף ל בעין.. התאכזבתי ומאז לא המשכתי לרכוש..

  אחלה פוסט יקירה! xoxo

  • Shantih Gidron
   הגב

   הם תמיד דומים אצלנו! אנחנו חולקות הרבה אהבות 🙂
   ממש מוזר לי לשמוע על העניין עם המסיר, ומוזר שדווקא הגרסא הורודה.
   מכירה את עניין הכוויה ממוצר – אני גם לא ממש חוזרת למוצרים שהתאכזבתי מהם פעם אחת

 • eliyna24
  הגב

  פוסט נהדר עם מוצרים מעניינים 🙂 איזו אירוניה שכתבנו בערך באותו הזמן על העיפרון הניוד. את דעתי עליו את כבר יודעת.
  המסיר של קרליין הוא אהוב ולא מוחלף בעד שום מסיר איפור אחר. הקולור טאטו, האיילינר והקונסילר לא מוכרים לי ונשמעים מסקרנים 😀

  • Shantih Gidron
   הגב

   תודה מתוק 🙂 ממש מצחיק, ובמיוחד דעתנו השונה עליו – אומר הרבה על התנסות אישית!

 • קאליסי
  הגב

  פיצקבולי! יש לי את הקונסילר ואת הצללית והם נהדרים

 • ספיר
  הגב

  אני ממש אוהבת את הקונסילר הזה! עד שהגעתי למאק והמאפר שכנע אותי שלא צריך לחדש קונסילר במשך היום ומכר לי את הפרולונגוור הייתי משתמשת בו כל יום בהנאה. הוא נעים ולא נראה רע (עלי לפחות) בשום שלב ביום גם כשהוא כבר דוהה.
  בטח בקיץ אני אחזור אליו בגלל הנוחות שלו.
  האיליינר מסקרן אותי, אבל מהתמונה זה נראה כאילו האפליקטור שלו לא מאוד חד בסוף ושהוא מעמיס יותר מדי חומר.
  איך השימוש בו באמת?

  • Shantih Gidron
   הגב

   תשמעי אני לא ממש אוהבת לחדש במהלך היום, אבל הוא מספק אותי עם פידור קל של פודרה שקופה. והתחושה לחותית ונעימה שזה מה שהכי חשוב לי – במיוחד במטוס.
   אפשר כמובן להסיר מעיט מן החומר, האפליקטור שלו דווקא מדוייק – מברשת דקיקה כזו. הוא נוח, פחות מועדף עליי לציור כנף (מעדיפה גל יותר יציב) אבל לתיחום עדין ומדוייק של העין הוא נהדר.

 • הגב

  גם אני נהנית מאוד מהעיפרון הניודי של רימל ומה- fake up שנרכש בחופשה האחרונה ברומא 🙂
  על מסיר האיפור של קרליין שמעתי רבות וטובות ועדיין לא התנסיתי בו. נראה לי שממש הגיע הזמן.
  7 חודשים חלפו ואני עדיין מקנאה בך על העבודה שמאפשרת לך "לראות עולם" ולטייל (לצד כל הקושי הכרוך בה).
  נשיקות בובה וסופ"ש מהמם <3

 • Shan
  הגב

  שכחת לציין שהמסיר איפור של קרליין מכיל מינרל אויל- ממש לא בריא לעור..

  • Shantih Gidron
   הגב

   יקירה – בגרסא החדשה שברשותי לא מופיע שמן מינרלי ברשימת המרכיבים, או ציון של שמותיו האחרים (white oil, liquid paraffin, pariffinum liquidum, liquid petroleum) – האם פספסתי משהו?

 • אלטר אגו
  הגב

  איזה כיף לעבוד במשהו שגורם להתרגשות גם אחרי תקופה 🙂
  ממש התלהבתי מהגוון של הקולור טאטו, נראה לי פרקטי לגמרי במיוחד בימים שבהם אין לי זמן לכלום ואני צריכה צללית בגוון אחד שתעשה את העבודה 🙂
  את המסיר של קרליין אני קונה בד"כ בגרסה של לייף כי יש עליו מבצעים יותר שווים, והוא פשוט מסיר מוצלח. מדהים שגם מוצרים זולים יכולים לעשות עבודה מצוינת

  • Shantih Gidron
   הגב

   היא מושלמת! צללית 2go כמו שכתבת, כשאין כח וזמן למשהו מורכב…
   מבחינתי כל דו פאזי שמסיר ונמכר במחיר טוב – ישמח אותי. אבל את של קרליין אני אוהבת במיוחד כבר כמה שנים.

 • EFRAT ITAH
  הגב

  איך לא עשו את זה קודם, ההבקרה של סופטאץ' הגיעה בדיוק בזמן לקראת עונת הקיץ. את הסקנדליסט רכשתי ועכשיו הזכרת לי אותו, מציאה של ממש, הקולור טאטו זו הצלחה פנומנלית למרות שכמו בכל מותג, יש גוונים מוצלחים יותר וכאלה שקצת פחות, למחירן הן מדהימות ללא ספק. סוף סוף הצטיידתי במסיר האיפור המהולל של קרליין, התרשמות תבוא. אשר לבנפיט, לא יועיל עולי ליופיי, אך יוסיךף בהחלט על השידה ליופיה. אהבתי את הקנקן

  • Shantih Gidron
   הגב

   אפשר לומר שכל חברה בחו"ל עשתה את זה כבר (כמעט) עם גרסאות מוקטנות למוצרים כדוגמת בנפיט שיש להם גרסא מוקטנת מושלמת לכמעט כל מוצר. מסכימה אתך לגבי הקולור טאטו, אבל אני מרוצה מרוב הסדרה.

 • הגב

  אני חייבת לנסות את הקונסילר הזה! נשמע בול מה שאני מחפשת.
  אני ממש אוהבת את עיפרון העיניים הזה- מצליח להסוות את העייפות שלי:P

השאירו תגובה

RISE

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221