fbpx

המהפכה הצרפתית | Bourjois Paris

אחרי תקופה קרירה וצוננת יחסית, בה לא נצפו השקות מרובות מהמותג הצרפתי האהוב, הושקו לאחרונה שני מוצרים חדשים: מייק-אפ Air Mat* וסדרת צלליות אפויות חדשה שעונה לשם ההולם Little Round Pot*. אם אתן מחובבות המותג, אתן וודאי מכירות את מייק-אפ Flower Perfection שיוצא מהמגוון ומפנה מקום ל-Air Mat. בתור מי שלא משתמשת במייק-אפ על בסיס קבוע, השקות מסוג זה לא ממש סוחפות אותי בסקרנות, אבל הבטחות המוצר בהחלט עניינו אותי, בהתחשב בכך שלצרכי הסרטונים שלי אני תמיד מחפשת מייק-אפים שנראים טוב על המסך.

אני אתחיל באריזה של המוצר, שמצאה חן בעיני במיוחד. אריזה דקה וקלת משקל, ופיה קטנה וסטרילית שמאפשרת שליטה בכמות החומר היוצאת. המרקם שלו סמיך יותר מהמרקמים שאני נוטה להעדיף (מאק פייס אנד בודי, לדוגמא), והוא מאוד פודרתי כך שלדעתי לא יישב טוב על עור יבש. נראה שבחברה ייעדו אותו לבעלות עור מעורב עד שמן המחפשות כיסוי גבוה ועמידות, אם כי לאחרונה הגיעו לארץ מספר מייק-אפים שנופלים על אותה המשבצת ועושים את העבודה בצורה אפקטיבית יותר (אינפליבל של לוריאל, למשל). גם היצע הגוונים בעייתי בעיני, והיות ויש רק שישה, שלגיות שכמותי נותרות קצת זנוחות, כשגם 01 נראה כתמתם וכהה על עורי. לסיכום, נראה שזה מייק-אפ שיתאים לחובבות הכיסוי בעלות עור מעורב, שאינו 'מזיע' יתר על המידה. מחירו בארץ עומד על 170 ש"ח לפני מבצעים, אולם תוכלו לרכוש אותו במחיר ידידותי בהרבה באתר פיל יוניק. להשוואה בין המייק-אפים אצל חברתי לבלוגספירה שקר החן והבל היופי לחצו כאן

לעומת המייק-אפ שלא הצליח לרגש אותי יתר על המידה, הצלליות החדשות של המותג הפכו לאהובות ושימושיות מאוד עבורי, ובמיוחד אחת שעונה לשם המתחכם Mauvie Star (מספר 05)*. הצלליות החדשות מגיעות ב-8 גוונים ומרקמים וניתן להשתמש בהן בעזרת מברשת יבשה או לחה. אני מודה – צלליות שמוגדרות ככאלה שניתן להשתמש בהן הן על יבש והן על רטוב תמיד עושות לי את זה, שכן לתחושתי אני מקבלת שני מוצרים במוצר אחד, עובדה שמאפשרת לי אפשרויות משחק ויצירת מגוון מראות איפור, מיום-יומיים ועד דרמטיים. Mauvie Star כשמה כן היא, מאובית ומדויקת להפליא, ושימרית בדיוק במידה. הפיגמנט שלה מוצלח ובאופן כללי אני מכתירה אותה כאהבה ממבט ראשון ואחת הצלליות החביבות עליי בתקופה האחרונה. אחותה החיוורת Ingenude (מספר 01)* היא צללית בסיס בהירה, שתתאים להנחה על כל שטח העפעף כבסיס לצלליות אחרות. מבין השתיים הייתי חוטפת מהמדפים את Mauvie Star ומצוותת אליה את Noctum-Brun (מספר 08) החומה הכהה ביותר בסדרה, ליצירת מראה עיניים דרמטי-מעושן. מחיר הצלליות לפני הנחה עומד על 90 ש"ח, וגם אותן תוכלו למצוא באתר פיליוניק.
צילום | וירה חרופה

גילוי נאות | Disclaimer

Comments
  • peachplz
    הגב

    אחרי יום עבודה ארוך את מפתה אותי עם קוראסון ואיפור, את רעה! לא לא סתם, אני ממש התאהבתי במייקאפ אבל באשר לצלליות אני חייבת להסכים עם ביבי ולומר שהצלליות שקיבלתי היו די גיריות 🙁 אבל המייקאפ מוש!

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221