fbpx

IL MAKIAGE | Infinity Long-Wear Matte Lip Cream

אמצע אוגוסט, חם ואני לגמרי עדיין בעניין של שפתונים חצי שקופים שלא דורשים ממני תשומת לב יתרה. אני לא יודעת מה אתכן, אבל בין פסיעה מיוזעת אחת לאחרת, ממש אין לי סבלנות להתעסק באיפור. מנגד, כמה אפשר לחדש ולחדש את אותם אודמים שקפקפים, מבלי לעייף את היד, המח ואולי גם את הסובבים אותנו? לא ממש התאמצתי לחפש אלטרנטיבה (אני מודה שרוב מאמצי בתקופה הנוכחית מרוכזים בלשמור על עור הפנים שלי מהשמש ועל שפיותי הנפשית), אבל האלטרנטיבה הגיעה עד פתח ביתי ודפקה, מה לא נפתח? 

אל סדרת השפתונים הנוזליים של איל מקיאג' Infinity הצטרפו לאחרונה שישה גוונים חדשים. אני אתחיל ואומר שעת הושקה הסדרה המקורית השמחה היתה רבה. ראשית באותה העת פרט לשפתונים הנוזליים המצוינים של עפרה (שניתן להשיג אונליין בלבד), לשפתונים הנוזליים ההורסים של מאק ולמספר גוונים מבית קרליין (חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות), לא ממש היתה אלטרנטיבה מגוונת בארץ לשפתונים נוזליים, כאלה שאשכרה אפשר להיכנס לחנות ולבדוק. זאת כאמור, עד שהושקו השפתונים הנוזליים של איל מקיאג'. מתוך השישייה החדשה התנסתי בארבעה גוונים, ואני חייבת לומר שדעותיי חלוקות. מצד אחד צבעי פסטל קיציים בעלי פוטנציאל ומנגד שוני די מובהק בפורומולות של הגוונים. נתחיל מאלו שפחות עשו לי את זה, ונתקדם לשניים המוצלחים. 

Matte Chill* (שני מימין) הוא הבהיר שבחבורה, וככזה אני מודה שחרצתי את גורלו עוד מבעוד מועד. הוא מה שנקרא 'שפתון קונסילר', לפחות עליי, בהירה בעלת תת גוון צהוב. ביג נו נו. Matte Groupie* (ראשון מימין) סובל מבעיה אחרת: נראה שהוא פשוט לא סגור על עצמו. אני מורחת את הגוון הכתום-אפרסק בזהירות, והוא בצעד חטוף ודי חצוף, אינו מתקבע וזז עם משיחות המברשת מצד לצד. התוצאה היא מריחה שאינה אחידה, והעבודה הנדרשת בכדי להשיג אחת כזו אינה מצדיקה את הגוון (אני מאלו שמוכנות להשקיע שעות נוספות כשמדובר בשפתיים כהות ומודגשות, אבל כאן מדובר בגוון קיצי שאמור להיות אטום וקל למריחה, לא?). לעומת השניים הללו, Matte Doll* (שלישי מימין) הפך לחביב עליי במיוחד. הגוון הורוד הזה שהוא הכי לא אני הצליח לשבור את כל המוסכמות, ראשית כי אין לי באוסף השפתונים הנוזליים אף גוון שמשתווה אליו שזו כבר התחלה מבורכת, ושנית מכיוון שאיך שהוא בתוך כל הורוד הזה אני מצליחה לזהות גם טיפ-טיפה אפור, וזה, רבותיי, נראה ממש ממש טוב. אחרון חביב הוא הגוון שהיד שלי מושטת אליו באופן טבעי Matte Master* (רביעי מימין), ורוד שמזכיר תותי בר ונראה מעולה על השפתיים, אך לצערי קצת דשדש בכל הנוגע לעמידותו לאורך היום.
הרבה מים עברו בנהר מאז ההשקה המקורית, אבל הרשמים שלי לא השתנו: הפורמולה של השפתונים הנוזליים של איל מקיאג' מוסית ומזכירה את הפורמולה של השפתונים הנוזליים של עפרה. הם אינם מתקבעים לחלוטין, שוב בדומה לשפתונים הנוזליים של עפרה ובניגוד לשפתונים הנוזליים של מאק. הניחוח שלהם, שלא ממש ייחסתי לו חשיבות בהתחלה, הצליח להפריע לי עם הזמן. הוא מתעדן עת עובר פרק זמן מאז המריחה, ואני כידוע רגישה ברמות בלתי סבירות, אבל יש לקחת את זה בחשבון. ולסיכום העמידות, שהיא טובה בסך הכל, אך יש פערים די רציניים בין הגוונים והדהייה בחלקם לא מחמיאה (בלשון המעטה). מבין כל הגוונים שדגמתי, על שלושה גוונים הייתי ממליצה בחום מההשקה המקורית: Matte Royal (ניוד כהה טרנדי סטייל קיילי ג'נר – לא לוותר!!!), Matte In Love (אדום-ורוד תות קיצי ומחמיא) ו-Matte Danger (אדום-דובדבן מקסים שכבר נפל בן ערובה אצל חברה), ומההשקה הנוכחית הייתי בוחרת את Matte Doll המיוחד. תוכלו לראותם בפעולה כולל סווטצ'ים על השפתיים בסרטון הזה. מחיר השפתונים עומד על 129 ש"ח לפני הנחות. התנסיתן בסדרה? יש לכן המלצות לגוונים? אשמח לשמוע בתגובות!

Showing 5 comments
 • GlossBerry
  הגב

  קסום אהובתי 🙂

 • Peacha
  הגב

  אני הכי התחברתי למאסטר

 • Natalie
  הגב

  מאסטר התחבב עלי מכל הגוונים, וגם אני מרגישה שההשקה הראשונית היתה מוצלחת מעט יותר

  • Shantih Gidron
   הגב

   הדהייה שלו לצערי קצת מעיקה… למרות שהוא יפהפה

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221