MAC Tropical Taboo

Shantih Gidron
השנה אני מצליחה ליהנות מחודש יולי, ובתור חובבת חורף מושבעת זה בהחלט חידוש. העובדה שאני סוף כל סוף בחופש והעובדה שתכלס הנורא מכל עוד לפנינו (אוגוסט), מסמנים לי ליהנות מהכאן והעכשיו, גם אם הוא מיוזע ודביק. פנטזיות על צעיפים ואף קפוא עדיין רחוקות ממני אלפי שנות אור, אבל יש גם משהו מהנה במזג האוויר המהביל שנחת עלינו, שמאפשר לי למשל להתנסות עם צבעים שבדרך כלל לא מקבלים מספיק תשומת לב. הקולקציה המינרלית חדשה של מאק – Mac Tropical Taboo, כנראה נוצרה במיוחד עבור מזג האוויר הנוכחי, והיא מדגישה את כל מה שטוב בחום ושואבת השראה מהקצב הלטיני, עם עור שזוף וקורן, שפתיים עסיסיות ועיניים מודגשות.
MAC Tropical Taboo – Cha Cha Cha

הקולקציה עשירה ומגוונת, וכוללת סמקים, שימר מינרלי, צלליות, שפתונים, גלוסים, עפרונות עיניים ושפתיים, מסקרה ומברשות. כמו כל הקולקציות המוגבלות של מאק, מומלץ להצטייד במהרה, היות ובקושי ניתן למצמץ לפנות שהמלאי נגמר. בסגנון האיפור שלי אני די נאמנה ללוקים ספציפיים, שנאים בין שפתיים דומיננטיות ופנים נקיות, לעיניים מעושנות בדרמטיות ושפתיים עירומות. ביום יום אני מסתפקת במסקרה, קונסילר, מעט סומק וסטיין כזה או אחר להשלמת המראה.  הסיכוי לתפוס אותי עם צלליות או איילינרים צבעוניים שואף ל-0, לכן כשהגיע לידי צללית Cha Cha Cha מהקולקציה החדשה של מאק, הרגשתי שזו הזדמנות מצוינת לצאת מהקופסא הנוחה שלי, ולהתנסות בצבעים ומרקמים שלאו דווקא יצא לי לנסות בעבר.
MAC Tropical Taboo – Cha Cha Cha
Cha Cha Cha היא צללית מינרלית (117 ש"ח בחנויות מאק), המורכבת משני גוונים שלהם רבדים רבים – כחול עמוק וירוק בהיר פנינת. השילוב בין השניים יוצר גוון אפרפר-כחלכל-ירקרק, דואו-כרומטי עם מיקרו שימר צבעוני. בהחלט מעניין, ומסוג הצלליות שצריך בעיני ללמוד איך לעבוד איתן כדי להגיע למקסימום אפקט במינימום מאמץ. אז אחרי הסווצ'טה והנחתה בשתי דרכים שונות (אצבעות ומברשת) ראיתי שהצבע שמתקבל הוא הרבה יותר יומיומי ולביש, וקל לערבב בין שני הצבעים. בשימוש במברשת אהבתי את העובדה שניתן בצללית אחת ליצור גם בסיס וגם הצללות (בשימוש בצבע הכחול בלבד להצללות) אולם בשימוש באצבעות הרגשתי שאני מגיעה אתה לרוויית צבע גבוהה יותר. ואז נחתה ההבנה: פיינטפוט. זה כל מה שהצללית הזו צריכה, כדי להגיע לרוויה מרשימה פעם אחר פעם. 
MAC – Dangerous Cuvee
כשראיתי את הפיינטפוט הזה בקבוצת ההחלפות ידעתי שהוא יהיה הבסיס המושלם ל-Cha Cha Cha. הגוון שלו הוא משהו שבין אפרפר-כחלחל ואפילו קצת חום בתאורה מסויימת. Dangerous Cuvee הוא גוון מיוחד מקולקציה מוגבלת של מאק, שיתאים כצללית בסיס מיוחדת למגוון רב של סגנונות, ויקפיץ תת גוונים מצלליות שונות. כפי שתראו בסוואטצ'ים, רוויית הצבע של Cha Cha Cha דומיננטית יותר על הפיינטפוט, אולם עדיין שומרת על נאמנות לגווניה המקוריים, מה שהיה חשוב לי מאוד. אינטואיציה לפעמים מובילה אותנו להחלטות מצוינות, ואחרי שראיתי את המראה בעיני רוחי אני שמחה שהמציאות לא רחוקה מהדמיון.

MAC Tropical Taboo Cha Cha Cha swatch, MAC Dangerouse Cuvee swatch

על העפעף בצהרי היום הצללית התקבלה אפרפרה וקרירה יותר מאשר בסוואטצ'. בדיעבד הבנתי שהשתמשתי ביותר מהפיינטפוט, מה שהכתיב טון מעט שונה למראה העיניים. יחדיו הם שרדו צהריים מהבילים ומיוזעים, ונשארו במקומם עד למקלחת הקרירה של שעות הערביים.

MAC Tropical Taboo Cha Cha Cha swatch, MAC Dangerouse Cuvee swatch

גילוי נאות: צללית Cha Cha Cha התקבלה מהחברה.

Showing 18 comments
 • Avatar
  danra
  הגב

  הצ'ה צ'ה הזו ממש יפה!
  הצללית קרם היתה מדי גליטרית ושקופה לטעמי, היא צללית ליירינג, לא מתה על זה בכלל.
  אבל אין ספק שהשילוב שעשית ביניהן מושלם!

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   תודה אהובה. דווקא משימוש לשימוש בה אני מאוד אוהבת איך שהיא מתקבלת עליי. בחיזוק כסוף נוסף היא מהממת.

 • Avatar
  Beauty In Between
  הגב

  מעניין איך היא מתקבלת על בסיס לבן… צלליות המרבל האלה כ''כ טריקיות…

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   אני אבדוק את העניין הזה שבוע הבא עם קולור טאטו! אני תהיתי איך היא על רקע שחור, גם ייבדק.

 • Avatar
  Unknown
  הגב

  דווקא איכשהו בהקולקציה הזאת לא גרמה לי לרוץ למאק (בניגוד לזאת של האקסטרה דימנשן), כנראה משהו בצלליות האפויות מצריך יותר מדי מאמץ, אבל את עשית עבודה מעולה עם הצללית הזאת!

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   האקסטרא דיימנשן קולקציה היסטרית… מסכימה אתך. אבל זה אינדווידואלי. אני מניחה שאם את יוצרת מראות איפור מורכבים אז עדיף כמה צלליות פשוטות אבל אני אהבתי את הגוון הייחודי! 🙂

 • Avatar
  veredstyle
  הגב

  השילוב בין שתי הצלליות יצא ממש יפה על העפעף!!
  והריסים שלך משגעים 🙂

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   תודה יקירתי! ואכן אני מסכימה אתך, גוון מיוחד מאוד.

 • Avatar
  Peacha
  הגב

  אני בעוצר צלליות. את רעה.
  הצללית מעוצבת מקסים, וגם הצבעים (שבתאוריה נראו לי לא משהו יחדיו) נראים על היד שלך טוב יחד.

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   זה מעניין כי זו גם היתה התחושה שלי, אולם הם עובדים יחד בהרמוניה מעולה!

 • Avatar
  Unknown
  הגב

  אני לא אוהבת את המוצרים המינרלים של מאק, לא עושים לי את זה. אבל וואו כמה שהיא נראת טוב =)

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   אין לי הרבה נסיון עם מוצרים מינרליים ואין לי כזה טירוף סביבם, אבל הצללית כיפית לעבודה וסופר מיוחדת, אז לא צריך הרבה יותר מזה 🙂

 • Avatar
  מתוקתקת
  הגב

  הצללית בפני עצמה באמת מעוצבת יפה. עשית פה שילוב מעניין ביותר! בגלל שהרגע הגעתי מהפוסט על צלליות הקולור טאטו אני לגמרי רואה אותה משתלבת עם רובן (הכי מסקרן אותי השילוב של הטורקיז או השחור איתה :))
  צילום העין מהמם!! ♥

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   את כל כך צודקת! חייבת לנסות. אולי עם השחורה והלבנה, אני חושבת שבמקרה של הטורקיזית, זו של מאק פשוט תאבד מזוהרה.

 • Avatar
  הגב

  כמה שאני אוהבת את הכתיבה שלך! 🙂
  הצללית כל כך יפה באריזה, שאין לתאר… אבל דווקא ציפיתי שתהיה יותר צבעונית גם על העין…
  כפי שאת בעצמך אמרת, לא יכולה בלי צבעוניות! 🙂

  נשיקות!

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   תודה יקירה שלי! אני מבינה בהחלט על מה מדובר. הרגשתי שלבדה אני לא ממש מצליחה להוציא ממנה את המירב. עם בסיס טוב היא מעניינת. לדעתי תתאים לצבע עור שלך 🙂

 • Avatar
  StarsOfAlex
  הגב

  אני מאוד אוהבת את הצלליות המינרליות היפות האלו, אבל יש לי תחושה שבזמן האחרון משהו בגוונים שלהן כבר לא עובד. גם הפיגמנט נראה די חלש והייתי מנסה אותה אולי עם מברשת רטובה.
  את Dangerous Cuvee יש לי, חטפתי אותו ברגע שיצא לפני מליון שנה והתאכזבתי. לא מצליחה לעבוד אתו והנצנצים נושרים לי על כל הפנים.
  אהבתי את התוצאה הסופית שיצאה לך!

  • Avatar
   Shantih Gidron
   הגב

   מברשת רטובה יכולה להיות רעיון מצויין! אני חושבת שעוד לא גיליתי איך להוציא ממנה את המירב, אז אני מבינה אותך.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search