fbpx

OPI Infinite Shine | Nail Polish

אף פעם לא הייתי מיחידות הסגולה שלק סטנדרטי מחזיק עליהן יותר משלושה ימים. מבחינתי – לק ששרד איתי שלושה ימים מלאים והגיע לקו הסיום כשהוא נראה ייצוגי (מינוס כמה צ'יפים קטנטנים) – הוא לק עמיד. תבינו, אני מאלה שישקיעו במריחה, ישייפו, יכינו, ימרחו, ימתינו ולמחרת כבר יביטו בציפורניים במבט מזועזע. ניסיתי הכל – בחיי. שיוף הציפורן, ייבוש באלכוהול, כל בסיס אפשרי וכל טופ. נאדה. גורנישט. אפילו לק ג'ל מחזיק עליי גג שבוע (וזה במקרה הטוב). במקרה הרע הוא פשוט מתרומם מציפורניי בנונשלנטיות ומותיר אותי במראה גראנג'י שאולי התאים לי כשהייתי בת 16, אבל הרבה פחות כיום. וכן, ניסיתי את כל סוגי הג'ל שקיימים בשוק, בארץ, בחו"ל, אצל עשר נשים שונות. כנראה אין מנוס מלקבל את העובדה שיש לי ציפורניים שומניות. נוסיף לזה את העבודה במטוס, שכוללת התעסקות אינטנסיבית במיכלים שונים, פינות, פתיחת יינות ורחיצת ידיים אובססיבית שמלווה תמיד בקרם ידיים, ואפשר להבין מדוע לקים מסרבים להתמקם על ציפורניי בנוחות.

OPI Infinite Shine שהושק לאחרונה בפורמולה מחודשת, הוא לק שמתיימר לפתור את עניין העמידות, לכל אותן נשים שלא מעוניינות להפקיר את ידיהן תחת מנורות הלד של לק הג'ל. החברה מציגה אותו כלק רגיל בעל עמידות גבוהה (כעשרה ימים) וגימור גלוסי מבריק. הלק כולל שלושה שלבים שהכרחיים לקבלת התוצאה המבוקשת – פריימר ייעודי, גוון ולסיום טופ גלוסי. בסיבוב הראשון שלי עם המוצר, נמרח הגוון Staying Neautral On This One* על ידי מניקוריסטית ביום בו טסתי להונג קונג. המראה שהתקבל היה מסודר ויפה, וגם שאלו אותי האם מדובר בג'ל. מבחינת העמידות – הלק לא הרבה עמידות יוצאת דופן ביחס ללקים אחרים והתקלף מציפורניי לאחר שלושה ימים. הרגשתי שהעמדתי אותו בפני מספר לא מבוטל של מכשולים – טיסה של 10 שעות ובילוי מאסיבי בבריכה ובג'קוזי והחלטתי לקחת אותו לסיבוב שני.
הפעם ניגשתי למלאכת המריחה בביתי. התחלתי עם שכבת הפריימר השקופה. לאחר ייבוש המשכתי לשכבה ראשונה של אותו הגוון. השכבה הראשונה נמרחה בצורה לא אחידה, תופעה מוכרת מלקים בהירים אטומים בסגנון זה. השכבה השנייה אטמה את הציפורניים, אולם בחלק מהן ניתן היה עדיין לראות חוסר אחידות במריחה (לא משהו שהייתי טורחת לכסות בשכבה שלישית). המתנתי כחמש דקות ולאחר מכן מרחתי את הטופ הגלוסי שסגר את המראה. ביום השלישי למריחה (יום שישי, היום), לאחר טיסה של 10 שעות (היוש ניו יורק!), נצפו צ'יפים קטנטנים בשתיים מהציפורניים, אולם הלק נשאר ברובו שלם ומבריק. באופן אישי לק ששורד בצורה אלגנטית טיסה זוכה אצלי לציון לשבח, אולם אני לא חושבת שהוא יחזיק עליי יותר מארבעה-חמישה ימים. עצה אישית שלי – טרם רכישת ערכה בקשו להתנסות במניקור הכולל את המוצרים, בכדי לקבוע האם עבורכן הלק מספק יותר עמידות. 89 ש"ח לבקבוק (פריימר/גוון/טופ), במכוני טיפוח נבחרים.

עדכון: בסופו של דבר במהלך היום השלישי הצ'יפים התרבו, ובסוף היום הסרתי אותו.

גילוי נאות | Disclaimer

Showing 9 comments
 • peachplz
  הגב

  אני ממש מסכימה איתך, הלקים האלו בעלי עמידות מרשימה במיוחד!

  • Shantih Gidron
   הגב

   לא בדיוק מה שכתבתי, אבל שמחה שמחזיקים עליך טוב!:)

  • peachplz
   הגב

   אבל רגע, או שהבנת הנקרא שלי לא טובה או שאני מבולבלת, אמרת שהלק שרד עלייך נהדר אחרי טיסה ארוכה ושזה ציון לשבח ^_~

  • Shantih Gidron
   הגב

   ובאותה נשימה שאני לא חושבת שישרוד עליי יותר מ-4-5 ימים, כשהחברה מבטיחה עד 10 ימי עמידות. ובאמת בפועל אחרי ארבעה הייתי צריכה להסיר אותו… עמידות של שלושה ימים היא אולי מרשימה עבורי, בעלת ציפורניים שומניות שמתעסקת כל היום עם הידיים, ובמטוס וכו' וכו', אבל בשורה התחתונה – זו עמידות סטנדרטית של לק רגיל… את לא חושבת?

  • peachplz
   הגב

   תראי, גמאני בעלת ציפורניים שומניות שרוחצת כלים כל הזמן באובססיביות אז עבורי שלושה ימים זה נהדר, במיוחד שהרוב מחזיק עליי רק יום 🙂 האמת שעד היום אף לק שהבטיח עד עשרה ימים לא סיפק את הסחורה אז אולי למדתי להסתפק במועט

 • Natalie
  הגב

  מקסים ועדין! מחכה להתנסות בסדרת המוצרים הזו בעצמי 🙂

  • Shantih Gidron
   הגב

   הצבע נהדר, הייתי מצפה לעמידות קצת יותר איתנה…

 • Peacha
  הגב

  יום לאחר המריחה במכון הופיעו צ'יפים מעצבים וגדולים.
  אני איתך לצרת הציפורניים השומניות (טרם מרחתי בבית)

  • Shantih Gidron
   הגב

   בסופו של דבר הסרתי אותו לחלוטין ביום הרביעי, הוא כבר היה נראה לא טוב.

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219