fbpx

חדש על המדף | SMASHBOX

לאחרונה נראה שסמאשבוקס הצליחו סוף סוף להיכנס לתודעה של הצרכנית הישראלית, הרבה בזכות השקות המוצרים האסטרטגיות בארץ, שהופכות תדירות וסמוכות יותר להשקות המוצרים בחו"ל. אם בעבר היו הפריימרים של החברה סימן ההיכר שלה, נראה שהיום יש עוד כמה וכמה מוצרים מצוינים ששווה להכיר ולהכניס לשידת האיפור. אין ספק שרלוונטיות מוצרים היא תלוית טרנדים בעולם האיפור (כמו גם באופנה), וכאן אני שמה לב למגמה של 'יד על הדופק' מבחינת החברה. אקח לדוגמא את טרנד הקונטורינג ואתייחס לעפרונות ההצללה המוצלחים של המותג. ערכת ההצללות STEP-BY-STEP CONTOUR STICK TRIO* כמו נועדה להפוך את החיים שלנו לקלים יותר. בערכה שלושה עפרונות רכים מאוד בגוונים מוצלחים (סווטצ'ים בהמשך הפוסט) – גוון להארה (ללא שימר), גוון לחימום וגוון להצללה. את עפרונות ניתן להניח מעל מייקאפ או ללא מייקאפ ולטשטש בעזרת מברשת ייעודית או ביוטי בלנדר לחה, להשגת מראה טבעי (וחטוב). כך במקום להתפזר ולרכוש מספר מוצרים בגודל מלא שלאו דווקא ישמשו אותנו ביום יום כגון מייקאפ כהה, קונסילר בהיר וברונזר בגוון נייטרלי, בערכה נקבל שלושה עפרונות דקים, כמו גם מחדד ייעודי. גודלם הנח מאפשר חיטוב חלקים קטנים בפנים כמו האף ביתר קלות. מחיר הערכה 249 ש"ח.

אם בהארות עסקינן, אז אי אפשר שלא להתייחס ל-L.A. LIGHTS COLOR STICK* בגוון HOLLYWOOD & HIGHLIGHT. מקל ההארות השמנמן הזה הוא במקור חלק מחמישה מולטי-טאסקרים שתפקידם להעניק גוון הן לשפתיים והן ללחיים. מפאת גודלו (וגוון ההייליט המובהק, תוכלו להתרשם בסווטצ' בהמשך), אני מרשה לעצמי להתעלם מההתוויה של השפתיים ולמקד אותו איפה שהוא הכי מוצלח – על עצמות הלחיים. אם חיפשתן פרטנר שיהפוך את טרנד הסטרובינג לקל ליישום, הגעתן למנוחה ולנחלה. בכל הנוגע להנחה אני מעדיפה למזג אותו עם האצבעות ולא עם הספוגית שבקצהו, על מנת לקבל מראה טבעי ועדין ככל הניתן. מחיר ההייליטר 139 ש"ח.

איילינר טוב הוא מצרך נדיר, מעבר לעובדה שיד יציבה ועצבים מברזל הם חלק מהרוטינה במשיכת אותו קו חתולי, מציאת הפורמולה השחורה משחור שגם תחזיק מעמד מסתמנת פעם אחר פעם כמשימה בלתי אפשרית כמעט. איילינר במרקם ג'ל כבר הצליח להשתלט על רוב תיקי האיפור שאני מכירה, אבל לאחר רומן קצר הבנתי שאני מתחברת פחות לצנצנת הקטנה ולמברשת הנפרדת, הן בגלל ההתעסקות והן כי לרוב לצערי אותם ג'לים מתייבשים על העפעף במרקם מאט שנראה יבש ואליו אני פחות מתחברת באופן אישי. 

PHOTO ANGLE PURE PIGMENT GEL LINER* אמור לענות על כל הדרישות שלי – איילינר ג'ל שמגיע בתוך טיובה בעלת אפליקטור גומי גמיש, ומבטיח עמידות גבוהה וגוון שחור עמוק (כמו שאני אוהבת). על מנת להוציא את החומר יש לסובב את האפליקטור קלות, ומחריץ הגומי בראשו ישתחרר החומר. מבחינת האפליקטור לא טעיתן אם חשבתן שהוא מזכיר לכן משהו, הוא נראה זהה ל-THEY'RE REAL PUSH UP LINER של בנפיט שזכה לביקורות מעורבות. אני מצאתי שאפליקטור הגומי דווקא מאפשר הנחה מדויקת, בתנאי שלאחר הוצאת החומר מניחים ממנו קודם כמות קטנה על היד ובעזרת האפליקטור אוספים מחדש את החומר ומשרטטים אט אט קו שחור ואחיד. מבחינת עמידות זוכה המוצר לציון לשבח, עם יכולת לשרוד ולשאיר חותמו גם לאחר שימוש במסיר איפור. המלצת החברה היא הסרתו בעזרת שמן להסרת איפור, ואני מצטרפת להמלצה. מחיר האיילינר 125 ש"ח.

אחרונה חביבה בגזרת החידושים היא פלטת DOUBLE EXPOSURE* שתכליתה 14 צלליות שבמגע עם מים משנות מעט את הגוון ובעצם מאפשרות הפקה של 28 גוונים מהפלטה. הגימיק חמוד ולעומת פלטת FULL EXPOSURE בה פיגמנט חלק מהגוונים היה טעון שיפור המצב בפלטה זו טוב יותר. מבחר הגוונים נאה ומשלב כמות מאוזנת של גוונים שימריים וגווני מאט. יש פערים בין הפגמנטיות של הצלליות בהתאם למרקם שלהן (מאט, סאטן או שימר) אך כל הצלליות מגיבות היטב להרטבת המברשת (השתמשתי בפריימר מים של החברה, אבל פיקס+ וגם מים רגילים גם כן יעשו את העבודה). באופן אישי אני חושבת שאני אפיק ממנה הנאה ותועלת, אבל פלטות של צלליות אף פעם לא היו עקב אכילס שלי, לכן האוסף שלי צנוע יחסית. תוכלו להתרשם מהסווטצ'ים ומחוות הדעת שלי על כל צללית בפלטה על יבש ועל רטוב, ולגבש דיעה בנוגע לרכישתה. אם תחליטו לרכוש, מחירה עומד על 275 ש"ח.

מימין לשמאל שורה עליונה בפלטה –
VEILED גוון ניוד במרקם סאטן שלא נראה על עורי. הצללית גירית ולא נוחה לעבודה. על רטוב המצב היה טוב יותר, אבל היא אינה צללית מוצלחת.
FLUSHED גוון ורוד מלוכלך יפה ומיוחד במרקם שימר. הצללית פגמנטית הן בשימוש יבש והן בשימוש רטוב.
QUARTZ גוון רוז-גולד יפהפה במרקם שימר. הצללית פגמנטית הן בשימוש יבש והן בשימוש רטוב. בעלת גוון זהוב יותר בהנחה רטובה.
BLANC גוון כסוף במרקם שימר. הצללית פגמנטית הן בשימוש יבש והן בשימוש רטוב. בשימוש רטוב הופכת מטאלית ודומיננטית יותר.
PEONY גוון לוונדר עדין בגימור שימר. הצללית פגמנטית הן בשימוש יבש והן בשימוש רטוב. בשימוש רטוב הופכת מטאלית ודומיננטית יותר. 
MAUVE גוון סגול-כסוף בגימור סאטן. הצללית בעלת פגמנט סביר בהנחה יבשה. בשימוש רטוב הופכת מטאלית ודומיננטית יותר.
SILVER גוון תכול-אפרפר ייחודי עם רפלקציה זהובה בגימור שימר. הצללית בעלת פגמנט סביר בהנחה יבשה. בשימוש רטוב הופכת מטאלית ודומיננטית יותר, והגוון המיוחד שלה נראה בבירור.

מימין לשמאל שורה תחתונה בפלטה – 
ESPRESSO גוון חום שוקולדי בגימור מאט. הצללית פגמנטית הן בהנחה יבשה והן בהנחה רטובה. בהנחה רטובה הגוון שלה מעמיק והיא נהיית דומיננטית ועשירה יותר.
FIG גוון סגול-חציל כהה בגימור מאט. הצללית פאטצ'ית ולא כל כך נוחה לעבודה בהנחה יבשה. בהנחה רטובה הגוון שלה מעמיק.
COPPER גוון ברונזה עשיר בגימור שימר. הצללית היפה ביותר בפלטה בעיני, וגם השימושית ביותר. היא חמאתית ופגמנטית ומניבה גוון עמוק ועשיר הן בהנחה יבשה והן בהנחה רטובה. צללית יפהפיה!
NOIR גוון שחור בגימור מאט. הצללית הזו קצת מתעתעת ועוד לא הצלחתי לגבש עליה דיעה. בחלק מהסווטצ'ים היא יצאה שחורה משחור בשימוש יבש וממש לא מרשימה בשימוש רטוב, ובחלק מהסווטצ'ים קרה בדיוק ההיפך, כמו בתמונה.
HAZE גוון סגול-אפרפר מלוכלך בגימור שימר. הצללית בעלת פגמנט סביר בהנחה יבשה, אולם מהחלשות בחבורה. בהנחה רטובה הגוון התעצם, אבל לא הצליח לכבוש אותי.
TEMPER צללית סגולה בגימור סאטן. הצללית פגמנטית הן בהנחה יבשה והן בהנחה רטובה. בהנחה רטובה הגוון נהיה עמוק וכהה יותר.
MIDNIGHT צללית כחולה כהה מיוחדת בגימור סאטן. הצללית בעלת פגמנט סביר בהנחה יבשה (בתמונה היא נראית ממש בהירה משום מה) אולם השוס הרציני מגיע בדמות ההנחה הרטובה – אז יוצא ממנה גוון עמוק וכמעט דואו-כרומטי יפהפה.
מה חשבתן על המוצרים החדשים של סמאשבוקס? יצא לכן להתנסות במוצרי המותג? אשמח לשמוע דעתכן בתגובות!

גילוי נאות

Showing 6 comments
 • Bat-Chen G
  הגב

  נראה שהמוצרים של סמאשבוקס יישארו פה עוד הרבה 😉

  • Shantih Gidron
   הגב

   מסכימה אתך! חידושים ששווה להתייחס אליהם. גם השפתונים מעולים!

 • Unknown
  הגב

  איזה תענוג שהניוזליטר מודיע על פוסט חדש לקריאה אז אני לא מכירה אישית את מוצרי סמאשבוקס אבל בהחלט עשית לי חשק לשלישיה של עפרונו

  • Unknown
   הגב

   הקונטור שנראה שיקלו עלי. נהנתי לקרוא. מקסים

  • Shantih Gidron
   הגב

   בהחלט יקבלו על עבודת הקונטור וההצללות, בטוחה שתהני מהם!

 • Shantih Gidron
  הגב

  *יקלו

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221