fbpx

Beauty Box | ביוטי-בוקס דצמבר

אם אתן קוראות את הבלוג בקביעות בוודאי שמתן לב שלא בכל חודש אני כותבת על קופסאת ביוטיבוקס. הסיבה לכך היא בין השאר רלוונטיות סקירת המוצרים המוצעים בקופסא באותו החודש, כמו גם תחושותיי לגבי היותה משתלמת או 'שווה' יותר או פחות. רבות הפעמים שכל מה שהקופסא מצליחה לשחרר ממני זה פיהוק מנומנם, ובמקרה הזה אני מעדיפה פשוט לדלג על סיקורה ולראות האם בחודש הבא תגיע קופסא מרגשת יותר. ציפיותי מקבוצת סיגלר מאז רכישת המיזם, היו שדרוג תוכן הקופסא כמו גם חוויית הקניה ושירות הלקוחות. בעבור רבות מאיתנו קופסאות היופי החודשיות קצת אבדו מהרלוונטיות שלהן, שכן פעמים רבות מדי תוכן הקופסא מאכזב ולא עדכני. כשפתחתי את קופסאת דצמבר בשיתוף עם מותג היוקרה אסתי לאודר*, הבנתי שמדובר בהיפך המוחלט. 

בקופסא החודש התקבלו שישה מוצרים שמרכיבים יחד שגרת טיפוח יוקרתית ומפנקת במיוחד. שניים מתוך השישה הגיעו בגודלם המלא, כשאחד מהם הוא מוצר טיפוח יקר מאוד, שגרם ללסת שלי ליפול. כן כן, זה קורה לטובות ביותר. הראשון שמשך את תשומת לבי הוא תיק איפור צבעוני ומתוק בגודל מלא, מבחינתי מוצר שכיף לקבל. מחיר התיק עומד על 35 ש"ח. המוצר השני הוא דוגמית קרם עיניים Advanced Night Repair Eye, שמבטיח להפחית את סימני הגיל הראשונים, לרבות קווים עדינים, נפיחות ועיגולים שחורים. הבעיה עם דוגמית שקיק במוצר טיפוח דוגמת זה, היא שלרוב נצטרך כמות גדולה יותר על מנת להתרשם ולגבש דעה אמיתית על המוצר. גודל המוצר בגודל מלא 15 מ"ל | 350 ש"ח. דוגמית קטנה נוספת של תכשיר ניקוי Perfectly Clean, הגיעה הפעם בשפופרת קטנטנה. תכשיר הניקוי מתאים לכל סוגי העור ומבטיח להשאיר את העור חלק ורענן. גודל המוצר בגודל מלא 150 מ"ל | 185 ש"ח.

שני המוצרים הבאים הגיעו בגודל נסיעות וכזה מספק במיוחד. מסקרה היא פריט שתמיד נחמד לקבל בגודל נסיעות, שכן זה מאפשר התנסות מספקת ובכל מקרה זה מוצר שצריך להחליף בתדירות גבוהה (3 חודשים לערך). Sumptuous Extreme Mascara מבטיחה להניק נפח מלא ובולט לריסים. התנסתי בה בעבר ואהבתי אותה, כך ששמחתי על ההזדמנות הנוספת להשתמש בה. מחיר המוצר בגודל מלא 8 מ"ל | 180 ש"ח. Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Creme הוא קרם פנים אנטי אייג'ינג המבטיח לסייע במלחמה בסימני הגיל, לרבות קמטים וקמטי הבעה. הקרם הגיע בגודל מכובד של 15 מ"ל, ואומנם לאו דווקא מתאים לצרכיי האישיים, אך בהחלט יכול לשמש את הסובבים אותי. מחיר המוצר בגודל מלא 50 מ"ל | 560 ש"ח.

המוצר האחרון בקופסא הוא השני שהגיע בגודל מלא, וגם זה שגרם לי להגיד או-לה-לה ולהתרגש באמת. מעבר לעובדה שמדובר בגודל מלא, מדובר במוצר יקר, איכותי ומפורסם מאוד והופתעתי מאוד לראותו כחלק מתמהיל המוצרים. Advanced Night Repair הוא סרום תיקון העוזר למקסם את תהליך החידוש הלילי הטבעי של העור. הוא מפחית קמטים וקמטוטים באופן משמעותי ונחשב למוצר דגל פורץ דרך של המותג. מחיר המוצר בגודל מלא 30 מ"ל | 505 ש"ח. 
שיתוף הפעולה בין מותג היוקרה לבין ביוטי-בוקס הניב החודש קופסא שווה ומשתלמת במיוחד, במחיר של 99 ש"ח. כרגיל, עם קופסאות היופי, אין הבטחה למה תכיל הקופסא בחודש הבא, ומנגד יש משהו נחמד באפקט ההפתעה. אם זה מתאים לכן או לא – זה כבר שיקול שלכן, שיכלול בתוכו מן הסתם את השיקול הכלכלי והשאלה שכנראה תחזור על עצמה בכל חודש – האם כדאי לקחת את ה'סיכון' היות ומדובר בסכום לא קטן, או להשקיע את 99 השקלים הללו במוצר איפור או טיפוח אהוב ומוכר. אם החלטתן להירשם, תוכלו לעשות זאת בקלות באתר החברה.

Showing 14 comments
 • קאליסי
  הגב

  וואו, אחת הקופסאות השוות!

  • Shantih Gidron
   הגב

   מסכימה אתך לגמרי! שינוי מרענן בנוף, ללא ספק.

 • Mor
  הגב

  איזו קופסה מעולה! אני חושבת שבשיתוף פעולה בין קופסת יופי למותג אחד ויחיד יש סיכון גדול יותר ל"נפילה", אבל כאן ביוטי בוקס ואסתי לאודר שיחקו אותה 🙂

  • Shantih Gidron
   הגב

   דווקא הרעיון הזה מצא חן בעיני, כמובן שצריך לדעת מראש מי המותג כדי לדעת אם זה רלוונטי… לגמרי שיחקו אותה!

 • Peacha
  הגב

  קופסא מפנקת ויוקרתית!!

 • Jr. Williams
  הגב

  Funny Bunny Pillowpet names?
  Instant Rock Star

 • Dudley Roberts
  הגב

  I think this post will be a fine read for my blog readers too, could you please allow me to post a link to my blog. I am sure my guests will find that very useful.
  oil animation

 • Jhon Marshal
  הגב

  You have some honest ideas here. I done a research on the issue and discovered most peoples will agree with your blog.
  SuperHeros in New York

 • Jhon Marshal
  הגב

  You have some honest ideas here. I done a research on the issue and discovered most peoples will agree with your blog.
  Animal Sex – DJMcTom

 • Jhon Marshal
  הגב

  I'd like to know how everything is going with this.
  Happy Birthday Pikachu Dance

 • Jhon Marshal
  הגב

  Thank you for the helpful post. I found your blog with Google and I will start following. Hope to see new blogs soon.
  Skills Learned in Foundation FUN

 • Jhon Marshal
  הגב

  I have read many blogs in the net but have never come across such a well written blog. Good work keep it up
  stand up comedy class los angeles

 • Jhon Marshal
  הגב

  The blog article very surprised to me! Your writing is good. In this I learned a lot! Thank you!
  Invisible Chair Magic

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219