fbpx
ביום שלישי האחרון הוזמנתי לאירוע ייחודי של דיוטי פרי ג'יימסון ודיור לחגיגת השקת JOY, הבושם החדש של המותג. לרגל ההשקה הגיעו נציגות המותג ארצה והעבירו לנו פרזנטציה חוויתית על הבושם, במהלכה נחשפנו אל תהליך הפיתוח של הבושם, אל הקמפיין עוצר הנשימה ואל מרכיבי הבושם השונים. חוויה שכל כולה 'דיור', במובן הטוב ביותר של המילה. יוקרתית, מפנקת, יוצאת דופן. רוצות לשמוע עוד?

 

בתחילת המפגש צפינו לראשונה בקמפיין היפהפה של הבושם, בכיכובה של השחקנית המצליחה ג'ניפר לורנס. לורנס מבלה בין קירות לבנים של וילה הוליוודית, שמש חמה על עורה. היא צוללת את מי הבריכה בנונשלנטיות מעוררת קנאה, משדרת כל מה שאשה יכולה לשאוף אליו. נדמה שכמו לא ברור מי הומצא עבור מי, השחקנית עבור הקמפיין, או הקמפיין עבור השחקנית. השילוב ביניהם מדויק כל כך, הרמוני, שכמו מרגיש שלורנס היא חלק בלתי נפרד מהיצירה. היא מבטאת את כל מה שהבושם רוצה לגרום לנו להרגיש בצורה כל כך צנועה ומדויקת, ונראה כי היא הבחירה המושלמת עבור השקת הבושם הזה. לורנס היא תמציתו של JOY כמו ש-JOY הוא תמציתה של לורנס.
20 שנה מאז השקת בושם חדש לנשים, והצורך ליצור ניחוח מקורי התעורר מחדש. האידיאל של דיור הוא זה שמנחה תמיד את יצירת בשמי במותג. JOY הוא מתנה לנשים באשר הן, לכל מי שרוצה לחוות אושר ומעריכה יוקרה בעלת מנוף וחזון. פרנסואה דמאשי (בשם -יוצר של בית דיור), מתאר את הבושם ככזה הנועד לענג גברים ונשים כאחד. מצד אחד בעל נפח עשיר ומנגד קצר ומלא חיים. בהתאם לכך נבחרו בקפידה התווים של הבושם שמשלבים רכות ואנרגיה, נשיות עדינה ושובבות מתבקשת. שם הבושם, JOY, מתאר בישירות וצניעות את תמצית הבושם – שמחה. כזו שממלאת את הלב והנפש, מתפרצת, אמיתית, אישית.

 

 

 

 

 

 

 

כשמדברים על JOY, כדאי להתנתק מהתפיסות המוכרות לנו על בשמים, בהם הבושם כמו 'מחולק' לתווים עליונים, תווי ליבה ותווי בסיס. התווים של JOY מתערבבים זה בזה, נוגעים לא נוגעים, מנהלים שיח עדין ומאוזן של מתוק ורענן. ברגמוט, מנדרינות, ורד ויסמין, אלמוג, סנדלווד וכותנה רכה הם כולם תווים של הבושם, שיחד יוצרים את הניחוח הנעים. נשי, מתוק-חמצמץ, ירוק לפרקים, ורוד לעתים, נוכח, נעים, ולא מתלהם.
חווינו מקרוב את מרכיבי הבושם בצורה מזוקקת, ונתבקשו לתאר אותם בעזרת כרטיסי צבע שונים. טעמנו מקרונים בטעם ורדים והדרים, נגענו במשי והרחנו מקרוב סנדלווד טרי. החוויה של הכרות עם מרכיבי הבושם בצורה זו היתה ייחודית ומעניינת, ונראה שכל אחת חוותה את מרכיבי הבושם בצורה מעט שונה. זה הדגיש לי כמה בושם הוא לא רק ריח. הוא תחושה, הוא זכרון, הוא טעם, הוא חוויה. עיצוב הבקבוק משלים את הקו הנקי של הבושם ומשלב מודרניות עם קווים קלאסיים. נראה שהבקבוק היציב בעל פקק הכסף המתמגנט לוקח אותנו לתקופה חדשה בצורת העיצוב של בקבוקי הבשמים של דיור.

 

 

 

בשלב הבא ניגשנו את חלל הדיוטי פרי, לעמדה חוויתית שהוקמה במיוחד לכבוד השקת הבושם. כיסיתי את עיני, הנחתי על אוזניי אוזניות בהן הושמע שיר הנושא היפהפה של 'שקרים קטנים גדולים' והתמסרתי לעיסוי ידיים נעים עם קרם הגוף המשלים של הבושם. להריח את הבושם עם עיניים ואוזניים מכוסות זו חוויה בפני עצמה, שכן היא זורקת את הדמיון לשלל מקומות רחוקי ומעניינים, ומאוד נהנתי מכך.
לסיום האירוע הוצג בפנינו האודם בו מאופרת ג'ניפר לורנס בקמפיין לבושם, גוון 999 שיושק בקרוב ויצטרף אל שאר מוצרי דיור. התרשמתי במיוחד מהגימור הייחודי של השפתון, שמרגיש רך ונוכח על השפתיים אולם אינו זולג לחריצי השפה או נמרח. הגימור שלו מבריק ורווי גוון, ולאחר כמה דקות על השפתיים הוא מתקבע מעט ונותר כשילוב מדויק בין מרביק ומאט. הגוון מכיל שילוב מאוזן בין תת גוון כחול שמחמיא לשיניים, לבין תת גוון כתמתם שמקפיץ את הגוון הבוהק. הוא מחמיא למספר רב של גווני עור ומאוד אוניברסלי, ואני כבר מחכה שיגיע למדפים ואוכל להוסיף אותו לאוסף.

 

 

 

 

מחיר הבושם עומד על 79.90$ ל-50 מ"ל ו-114$ ל-90 מ"ל, בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.
לפוסטים נוספים על המותג לחצו כאן

צילום תמונת שער | דור שרון
צילום | ולריה שפירא
Comments

השאירו תגובה

רעיונות שימושיים למתנות לחגיםSOTHYS JEUNESSE PROTOCOL | פתרון מעשי לבחורה העירונית