fbpx
יש ערים בעולם שיש להן קסם שאי אפשר לקחת מהן. אם אני צריכה לזקק את הקסם הזה למשהו מוחשי, עבורי זו התחושה של בית שהמקום מצליח לייצר בי. וכשאני מדברת על בית אני מתכוונת לנוחות ולבטחון בהם אני מתנהלת באותה עיר, בתחושה שאני כבר מכירה את העיר היטב ובידיעה שלא משנה איפה אני אהיה, יהיה מי שיבין אותי, שידבר באותה שפה שאני מדברת. אחרי שמבלים ימים ארוכים בערים בהן אנגלית היא שפה זרה ומשונה (למרות שהשנה היא 2017), לומדים להעריך את הדבר הבסיסי הזה שמעבר לתקשורת מאפשר לך באמת להרגיש בבית, כי מה כבר יקרה אם אלך לאיבוד? אני יודעת את הכיוונים, המילים מוכרות, הדרך ברורה גם אם טעיתי. עבורי, לונדון וניו יורק הן כאלה, שונות זו מזו בכל מובן אפשרי, אך בעלות מכנה משותף שהופך אותן למקום שאני אוהבת לבקר בו בכל הזדמנות מחדש. ואני לא היחידה, NYLon, מותג הבישום החדש פרי יצירתה של השחקנית והדוגמנית דר זוזובסקי, שואב השראה משתי הערים הללו בדיוק, כששמו מורכב משילוב האותיות של שתי אלה שיחד יוצרות מילה מדויקת, רלוונטית, נכונה לעכשיו. כי אם תחשבו על זה לרגע, בתרבות של היום, כולנו עטופים ב-NYLon בדרך זו או אחרת. מחוברים למסכים ולרשתות החברתיות אבל שומרים על ריחוק מאופק. 

ובבחורה של NYLon יש מזה וגם מזה. היא לאו דווקא מה שאתם חושבים שהיא, אבל היא לא תגלה לכם את כל הקלפים. היא מורכבת מרבדים של אישיות שלוקח זמן להכיר: היא חייכנית ונעימה מצד אחד, אבל משופשפת ומעט מרוחקת מצד שני. כמו לונדון וניו יורק, הבחורה של NYLon לוקחת את הטוב מכל עיר, מכל תרבות, מכל אווירה מאפיינת, ומזככת אותם לכדי תמצית ייחודית, לכדי ניחוח אישי שלה. הבושם NYLon מורכב בעצם משני בשמים, NYLon Black ו-NYLon White, כשכל אחד מאופיין בתווי ניחוח שונים לחלוטין כשמשתמשים בהם בנפרד, אך כאלה שמחמיאים ומלטפים אחד את השני כשמשלבים אותם יחדיו.

NYLon White הוא ניחוח רומנטי וקליל, מתוק, וקיצי, כמו חנות ממתקים שמזמינה לטעום מההיצע. הוא נפתח עם תווים של אגס ועלי אשכולית, בלבו שושנת מים, ורדים ואמבר ותווי הבסיס מבוססים על עץ ארז, מסק פירותי ועצים לבנים. NYLon Black הוא ניחוח נשי ומרומז, עמוק ועשיר מצד אחד אך לא מתלהם בנוכחותו מצד שני. הוא נפתח עם קוקטייל דובדבנים ודומדמניות שחורות, מתפתח עם תווים של פרחי לילה לבנים וליקר עשיר של תות עץ ובבסיסו נחשפים מסק, רימון ועץ הסקוויה שיחד מדגישים את הניחוח הנעים. אבל הייחודיות האמיתית של שני הבשמים הללו היא דווקא השילוב בין שני הניחוחות ליצירת ניחוח שלישי: המתוק מתעדן, העשיר מתמתן והתוצאה היא ניחוח נעים ונשי שקל 'ללבוש' לכל אירוע, לא משנה מה השעה ביום.

כשמסתכלים על העיצוב, ניכר שקו המחשבה הזה גלש גם לתחום הנראות, עם בושם שמתאים את עצמו לכל תיק ולוק. הבקבוקים הקטנים והשיקיים עשויים זכוכית שחורה אטומה, והם מכילים 50 מ"ל כל אחד, מה שהופך אותם לאידיאליים לנסיעות. בתור מי שנמצאת על קו תל אביב-העולם באופן תדיר, עבורי יש משמעות לעיצוב פרקטי שמותאם לנסיעות, אבל שומר על אלגנטיות ומראה מזמין. את הבקבוקונים היפים כיף לשלוף מהתיק, ולהתיז בנדיבות מבלי לחשוש מניחוח משתלט או אגרסיבי. את בשמי NYLon ניתן להשיג בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, כשמחיר מארז המכיל את שני הבשמים עומד על 79$. בעיני, זו יכולה להיות מתנה מקסימה למי שעושה את צעדיה הראשונים בעולם הבישום, ומחפשת להתנסות ולהמציא את עצמה מחדש עם לא אחד אלא שלושה ניחוחות שונים שמתקבלים משילוב שני הבשמים שבמארז. 

בשמים | NYlon 
שיער | DUDU & ORTAL
שפתון | Very Perky YANA PROVIZE 

השאירו תגובה


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/thefun17/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221